Zpět na » 1. Bundesliga » Dejagah musí k amatérům

1. Bundesliga - Dejagah musí k amatérům

0

Líbilo se

16.02. - Hertha BSC reagovala na ohlášený přestup Ashkana Dejagaha do konkurenčního VfL Wolfsburgu jeho přeřazením do týmu hrajícího regionální ligu. Dejagah již nepatří do mužstva, které se v sobotu střetne s Mainzem, místo bundesligového utkání musí již dnes cestovat s druhým mužstvem Herthy na zápas proti rezervě Bayeru Leverkusen.

Manažér Herthy Dieter Hoeneß lituje rozhodnutí reprezentanta do 21 let opustit v létě Berlín, dodává ale, že klub nebyl připraven přistoupit na finanční požadavky, které byly mimo rozumné uvažování. 20-letý německo-íránský fotbalista stojí teprve na začátku své kariéry, připomíná Hoeneß. A upozorňuje, že Dejagah dosud ve 12 letošních utkáních vstřelil jedinou branku a připravil pouze jedinou další.

Hoeneß popřel, že by byl osobně uražený a místo toho mluvil o porážce fotbalu. Podle vlastních slov se ve čtvrtek snažil v Teheránu narozeného záložníka přemluvit. Dejagah slíbil, že celou věc ještě probere se svým otcem. Jeho agent Jörg Neubauer ovšem poté informoval, že fotbalista na svém rozhodnutí trvá. Hoeneß pochybuje, že Dejagah je pánem svého rozhodování a míní: "Vidím ho trochu jako oběť."

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články