Zpět na » 1. Bundesliga » Franck Ribéry údajně profackoval novináře, který ho kritizoval

1. Bundesliga - Franck Ribéry údajně profackoval novináře, který ho kritizoval

Franck Ribéry údajně profackoval novináře, který ho kritizoval © Concise News - Franck Ribéry

1

Líbilo se

14.11. - BULVÁRNÍK Jedenácté kolo Bundesligy se Bayernu Mnichov nepovedlo. Ani dva góly Lewandovského klubu nepomohly, a tak se domácí Dortmund radoval z výhry 3:2. Právě po tomto zápase mělo dojít ke konfliktu mezi Franckem Ribérym a novinářem, který otevřeně jeho výkon kritizoval. To si francouzský záložník nenechal líbit a agresivně reagoval.

Podle informací listu Bild se konflikt mezi Franckem Ribérym a Patrickem Guillouem (pracovníkem beIN Sports) odehrál nejprve na bázi slovní přestřelky. Když už záložníkovi Bayernu došly argumenty, mělo dojít na potyčku, ve které uštědřil Ribéry novináři hned tři facky. Tato aféra pochopitelně neunikla pozornosti Bayernu.

„Franck nás informoval o tom, že měl konflikt s Patrickem Guillouem, se kterým se zná dobře už mnoho let. V sobotu jsme se domluvili, že na společné schůzce s panem Guillouem celou záležitost vyřešíme,“ řekl k události sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžič.

Zatím není jasné, na jakém řešení se obě strany dohodly. Otázkou také zůstává, zda bude výsledek vůbec zveřejněný.

Jan Prošek / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin

novinar bere 2.000€? 5.000€? mesicne. zivi se pokladanim otazek. casto neprijemnych
ribery bere 100.000€ mesicne. je za zenitem a kdyz ho na to nekdo upozorni, chce se rvat? kdyby ten novinar byl bitkar a utoku se ubranil a soucsne mu zlomil nos, mel by problem. ted bude mit poprvu problem ribery

ovmartin23
Panyny - 14.11. Odpovědět

Nejednou se zachoval jako guma.

Panyny

Jako gumy se v drtive vetsine chovaji novinari.A to pravidelne Smajlík 10

tomogara

Dobře to udělal Smajlík 2

Rudej-dablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články