Zpět na » 1. Bundesliga » Špatná zpráva pro Prölla

1. Bundesliga - Špatná zpráva pro Prölla

0

Líbilo se

14.02. - Eintracht Frankfurt se bude muset v boji proti pádu do sestupových pozic obejít bez brankářské jedničky Markuse Prölla déle, než si hesenští mysleli a hlavně přáli. 27-letý gólman trpí nadále bolestivým pohmožděním žeber, které určitě znemožní jeho start v pátečním utkání proti v tabulce třetímu Stuttgartu.

"Je to horší, než jsme si mysleli", řekl trenér Frankfurtu Friedhelm Funkel. Málo nadějí na rychlý návrat dával brankáři Eintrachtu klubový lékař Christoph Seeger. Kvůli pohmoždění je svalstvo nyní podrážděné, vysvětluje doktor, který Prölla léčí elektroterapií, léky, mastmi a střiky.

A tak v pátek bude proti VfB Stuttgartu stát mezi třemi tyčemi znovu náhradní gólman Oka Nikolov, který za Prölla zaskočil již naposledy v Leverkusenu (2:2).

Kouč Funkel bude navíc postrádat i švýcarského obránce Christopha Spychera. Defenzivní fotbalista byl v utkání v Leverkusenu kvůli hrubému faulu na Stefana Kießlinga v 80.minutě vyloučen a od sportovní komise Německého fotbalového svazu dostal trest v podobě zákazu startu ve dvou zápasech.

var uri = 'http://impcz.tradedoubler.com/imp?type(js)g(16644818)a(1344687)' + new String (Math.random()).substring (2, 11); document.write('');

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články