Zpět na » 1. Bundesliga » Dobré i špatné zprávy pro Herthu BSC

1. Bundesliga - Dobré i špatné zprávy pro Herthu BSC

0

Líbilo se

14.02. - Falko Götz měl na dnešním dopoledním tréninku opravdu důvod k radosti. Do přípravy se totiž zapojili hned tři hráči, kteří ještě o víkendu kvůli zraněním chyběli - Zecke, Joe Simunic a Yildiray Bastürk. Navíc ještě ve 12:30 podle plánu v Berlíně přistála nová posila Mineiro.

Brazilec, který ještě musel ve své vlasti vyřešit některé věci a hlavně chtěl vzít s sebou z jižní Ameriky i svou rodinu, se objevil odpoledne na individuálním tréninku a na hřišti spolu s asistentem trenéra Andreasem Thomem oběhl několik koleček. Kouč Falko Götz byl šťastný, že přesný přílet posily z domova vzal vítr z plachet všem skeptikům, kteří pochybovali o Mineirově spolehlivosti: "Přece jsem říkal, že si s Mineirem nemusíme dělat žádné starosti."

Starosti si ovšem trenér musí dělat kvůli jiným svěřencům. Hned tři berlínští fotbalisté zůstali kvůli onemocnění chřipkou doma. Arne Friedrich, Christian Fiedler a Chinedu Ede ulehli do postele. "Především Arneho to dost postihlo. Doufám, že do soboty budou opět fit", řekl Götz.

Protože je ale Götz z posledních týdnů na trápení navyklý, dívá se na zápas proti FSV Mainzu optimisticky: "Mainz odstartoval velice dobře. Ale my jsme dosud na vlastním stadionu velice silní. Mužstvo potřebuje zřejmě známé prostředí. Chceme pokračovat v naší domácí sérii i proti Mainzu."

Petr Pelikán / herthabsc.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články