Zpět na » 1. Bundesliga » Luxus a skvělý výhled: Nejlepší hotelový pokoj na stadionu má Bayern Mnichov

1. Bundesliga - Luxus a skvělý výhled: Nejlepší hotelový pokoj na stadionu má Bayern Mnichov

Luxus a skvělý výhled: Nejlepší hotelový pokoj na stadionu má Bayern Mnichov © thesun.co.uk - Hotelový pokoj v Allianz Areně

2

Líbilo se

20.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Léto je pryč, začíná podzimní sychravé počasí. Někteří fanoušci fotbalu si pomalu rozmýšlejí, zda budou mrznout na stadionu, nebo budou sledovat utkání z pohodlí domova na televizi. Bayern Mnichov posunul možnost sledovat zápas ještě dál - z hotelového pokoje přímo na stadionu.

Sledovat fotbalový zápas z luxusního hotelové pokoje, mít kontakt se stadionem a k dispozici špičkový servis? V České republice nepředstavitelné, v sousedním Německu realita. Společnost Marriott International se domluvila na víceleté spolupráci s fotbalovým klubem sídlícím v mnichovské Allianz Areně. Výsledkem kooperace je kromě zviditelnění obou značek také soutěž pro diváky.

Fanoušci v Německu, Francii a Velké Británii mají možnost soutěžit a hlavní výhrou jsou dvě VIP vstupenky na zápas Bayern Mnichov - Borussia Dortmund, který se bude konat 31. března. Vítěz získá možnost sledovat vybraný zápas z hotelového pokoje, který byl nově vybudován přímo nad tribunou. Navíc se zde může zdarma ubytovat na dvě noci. Po celou dobu bude mít k dispozici neomezenou konzumaci jídla i pití. Výhled z hotelového pokoje na hrací plochu je opravdu parádní.

Předseda Bayernu Mnichov, Karl-Heinz Rummenigge, hovořil o této spolupráci. „Jsme potěšení, že přední světové značky se domluvily na kooperaci. Courtyard by Marriott International je největším hotelovým řetězcem na světě a Bayern jedním z nejúspěšnějších klubů na světě. Jsem přesvědčen, že spolupráce prospěje oběma stranám a nejvíce na tom vydělají fanoušci. Těm se totiž dostane opravdu nevšední zážitek, který si budou pamatovat celý život," doplnil.

Výhled z hotelového pokoje v Allianz Areně. Zdroj: Marriott Hotels
Sledovat fotbal na stadionu přímo z postele? V Allianz Areně žádný problém.

Jan Prošek / thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
DeviI - 07.03. Odpovědět

Výhled nic moc

DeviI

Myslím že je z pokoje úplný hovno vidět, obzvlášť z postele. Na 99% si stejně zapnou telku Smajlík 2

Spíš by se mi líbila ta dvou denní neomezená konzumace jídla a pití.
Břicho by mi pak asi prasklo Smajlík 2

Celkově ty VIP lože už pozbývají trochu smyslu fotbalového stadionu. Ale chápu to. I když už nejde primárně o fotbal.

Bal-lack
F4BRE - 20.10. Odpovědět

Zase máš před sebou kompletní kulisu a můžeš vidět krásně celou tu atmosféru toho zápasu, mě by se to určitě líbilo

F4BRE

Pravda, pravdoucí Smajlík 1

Bal-lack

Ty vole!Ja byt multimilionarem tak se tam ubytuji natrvalo!A jeste kdybi mi nosili zradlo a piti,tak se odtamtud nehnu ani na krok,max.do hoteloveho bazenu Smajlík 3

tomogara
balmain - 20.10. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

balmain
Reklama
Reklama
Nejnovější články