Zpět na » 1. Bundesliga » Nestárnoucí Robben se připomněl parádním gólem a s úsměvem dodal: Věk je jen číslo

1. Bundesliga - Nestárnoucí Robben se připomněl parádním gólem a s úsměvem dodal: Věk je jen číslo

Nestárnoucí Robben se připomněl parádním gólem a s úsměvem dodal: Věk je jen číslo © Footballghana.com - Arjen Robben

2

Líbilo se

20.09. - VIDEO Od roku 2009 hraje nizozemský fotbalista Arjen Robben za Bayern Mnichov. Od té doby vzniklo nerozlučné pouto, které hned tak neskončí. Čtyřiatřicetiletý zkušený fotbalista na sebe dál poutá pozornost a ukazuje, že věk je jen číslo. Sezónu začínal na střídačce a když dostal příležitost, využil ji maximálně.

Pokud se podíváme na statistiky Arjena Robbena, zjistíme, že v posledních čtyřech zápasech Bayernu, do kterých nastoupil, vstřelil hned tři branky. „I když se nedaří, tak je potřeba si zachovat chladnou hlavu a pořád to zkoušet. V posledním zápase jsem se trefil do sítě Leverkusenu. Musím říct, že jsem měl také trochu štěstí,“ řekl v rozhovoru pro oficiální web Bundesligy.

Robbenovi je 34 let, ale pověsit kopačky na hřebík se rozhodně nechystá. „Cítím se v naprosté pohodě, snažím se být v maximální možné kondici. Užívám si každý domácí zápas ve vyprodané Alianz Areně. Poctivě trénuji a těším se na každý zápas a trénink. Chci mít pořád radost z fotbalu a to jde jedině, pokud jsem ve fyzické formě,“ pravil Robben.

Jan Prošek / skysports.com, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin

kdo je komentátor???? mi zůstává pořád v hlavě Lewáka 5 gólů proti Wolfsburgu. "You just cannot be that good"

Benedict
Reklama
Reklama
Nejnovější články