Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern pod trenérem Kovačem vyhrál sedm zápasů v řadě. Náhoda to není

1. Bundesliga - Bayern pod trenérem Kovačem vyhrál sedm zápasů v řadě. Náhoda to není

Bayern pod trenérem Kovačem vyhrál sedm zápasů v řadě. Náhoda to není © 90Min - Niko Kovač

2

Líbilo se

19.09. - Bývalý chorvatský reprezentant Niko Kovač se narodil v Západním Berlíně a k německému klubovému fotbalu měl vztah už od dětství. V létě letošního roku začal trénovat Bayern Mnichov, se kterým vyhrál sedm zápasů v řadě. Díky trenérské změně se do Bavorska vrací soutěživost, boj o místo v sestavě a také vítězná mentalita.

Kovač je nenápadným trenérem, který má svůj styl a klade důraz na maličkosti. Svým přístupem si na svou stranu rychle získal fanoušky i hráče v týmu. „Pro trénování fotbalu má výborné vlastnosti. Ví, co od týmu chce, a také o tom s námi mluví. Ke každému hráči přistupuje tak, jak je právě potřeba. Je také dobrý psycholog,“ řekl na adresu svého kouče Franck Ribéry.

Chorvatský kouč má k dispozici mužstvo plné výborných hráčů, nicméně mu jde o týmový úspěch, a tak nemá problém ze zkušených fotbalistů udělat náhradníky. Ostatně, hned dvanáct hráčů Bayernu bylo během nedávné reprezentační přestávky pozváno do národních týmů a většina z nich také nastoupila. To jen dokazuje, s jak skvělými hráči pracuje.

Do Bayernu se vrátila síla konkurence a hráči musí o místo v základní sestavě bojovat. „Jsme profesionálové a musíme se s tímto tlakem vypořádat. Důležitý je týmový úspěch a trenér ví, co dělá,“ řekl Neuer. Na jeho slova navázal také Thomas Müller. „Nikdo nechce být jen náhradníkem, to nás žene k co nejlepším výkonům v zápasech i na trénincích,“ řekl.

Jan Prošek / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin
Reklama
Reklama
Nejnovější články