Zpět na » 1. Bundesliga » Start Galáska a Schrotha je nejistý

1. Bundesliga - Start Galáska a Schrotha je nejistý

0

Líbilo se

09.02. - Sedm bodů ze tří zápasů - 1.FC Nürnberg odstartoval do druhé poloviny ročníku skvěle. Nyní ovšem "Clubu" hrozí, že v Bochumi z úspěšné jedenáctky vypadnou dva její pilíře - Tomáš Galásek a Markus Schroth. Zatímco český fotbalista se vrátil z mezistátního utkání v Belgii s poraněným kotníkem, Schroth se nemohl zúčastnit tréninku kvůli chřipce, kterou provázejí horečky.

Česko porazilo Belgii 2:0, pro Galáska, narozdíl od jeho klubového kolegy Jana Poláka, který odehrál kompletní zápas, skončilo utkání již po hodině. 34-letý hráč, který do Nürnbergu přišel před sezónou z Ajaxu Amsterdam a dosud se ve všech 20 kolech objevil v základní sestavě týmu trenéra Hanse Meyera, přicestoval s nateklým kotníkem. Přesná diagnóza ještě není známa.

V ohrožení je i start Schrotha. Zkušený hráč vyběhl na hřiště v 19 bundesligových utkáních a se šesti vstřelenými góly má velký podíl na současném výborném postavení tradičního klubu.

Reprezentační povinnosti si stejně jako Galásek a Polák plnil i útočník Ivan Saenko. Se svým Ruskem musel v Nizozemsku překousnout porážku 1:4. S národním týmem byli při remíze 2:2 s Polskem i Slováci Robert Vittek a Vratislav Greško, oba stejně jako Saenko odehráli celých 90 minut. Tunisan Jawhar Mnari byl u plichty 1:1 s Marokem.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články