Zpět na » 1. Bundesliga » Zajímavosti z FC Bayernu

1. Bundesliga - Zajímavosti z FC Bayernu

0

Líbilo se

09.02. - Po špatném úvodu do jarní části sezóny kapitán FC Bayernu Oliver Kahn upozorňuje především mladé hvězdy na jejich povinnosti. "Mladí musejí ukázat, že s jejich přístupem jsou úspěšní. Musejí to teď u nás dokázat a vědět, že v Bayernu se za třetí místo nikdo neraduje", řekl Kahn v odborném časopise "Kicker" v ohlédnutí za mladými hráči v týmu německého mistra. "Když to nedokážeš, jsi dost rychle pryč. Pak přijde nějaký jiný hráč."

Sagnol je zraněný

Ĺ patná zpráva pro Ottmara Hitzfelda - Willy Sagnol se vrátil z přípravného zápasu francouzské reprezentace proti Argentině (0:1) se zraněním. Pravého obránce FCB trápí potíže s kolenem. Jeho start v bundesligovém utkání s Arminií Bielefeld je proto v ohrožení.


Ĺ etření reprezentantů

Oba čtvrteční tréninky mužstva FC Bayernu na Säbener Strasse proběhly bez reprezentantů, kteří nastoupili ve středečních zápasech. Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger a Willy Sagnol měli tedy na programu regeneraci. Daniel van Buyten se na Säbener Strasse vůbec neobjevil. Belgičan se stal obětí sněhové kalamity a uvázl na bruselském letišti.


Japonská TV na Säbener Strasse

FC Bayern je v Japonsku stále více známý. Přispěla k tomu spolupráce s vítězem tamního double Urawou Red Diamonds, stejně jako obě poslední cesty do Japonska a japonská verze webu www.fcbayern.de. Od čtvrtka nyní tráví čas na Säbener Strasse tým reportérů televizní stanice TV Asahi, aby zde udělal v nejbližších dnech velký dokument o FC Bayernu.


Paulo Sergio se stane funkcionářem

Dřívější fotbalista FC Bayernu Paulo Sergio zahájí funkcionářskou kariéru. 37-letý mistr světa z roku 1994, který v mnichovském klubu působil v letech 1999 až 2002, je od minulého týdne prezidentem fotbalového svazu Sao Paula.

Petr Pelikán / fcbayern.de, bayern.wz.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články