Zpět na » 1. Bundesliga » Marcelinho se chce stát s Wolfsburgem mistrem

1. Bundesliga - Marcelinho se chce stát s Wolfsburgem mistrem

0

Líbilo se

07.02. - Marcelinho se ve Wolfsburgu postaral o euforii. V debatě s fanoušky VfL tento Brazilec popisoval své první dny ve městě automobilů. Nový špílmachr "vlků" byl při prvním setkání s příznivci v sále v severní tribuně Volkswagen Areny přivítán přátelským potleskem 50 přítomných fandů.

Následně se zde v příjemné atmosféře posadil spolu se svým tlučomníkem a zároveň agentem Wolfgangem Nothdurftem. Podle tradice se moderování ujal zápasový hlasatel Georg Poetzsch.

Na otázku jednoho fanouška, kolik branek by chtěl za svůj nový tým nastřílet do konce sezóny, odpověděl ofenzivní záložník zcela vážně: "Máme dobré mužstvo. Já sám vstřelím ještě 10 až 12 branek." Další příznivec chtěl znát Marcelinhův vztah k trenérovi Klausovi Augenthalerovi. "Rozumím si s ním velice dobře", řekl míčový kouzelník nosící na zádech číslo 32 a s úsměvem hned dodal: "Kvůli jeho dialektu je mu trochu špatně rozumět."

Brazilský fotbalista má před sebou jasné sportovní cíle: "V Německu mi ještě chybí titul. Bylo by pěkné stát se německým mistrem s Wolfsburgem", vysvětlil dvojnásobný otec, který chce v příští sezóně hrát s VfL nahoře v tabulce.

V současné chvíli si to o prvenství rozdávají Werder Bremen a Schalke 04. Brzký zisk jedné trofeje se ovšem nezdá být tak nedosažitelný. "Naše šance dostat se do pohárového finále v Berlíně nejsou špatné. Proti Aachenu musíme doma vyhrát."

Petr Pelikán / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články