Zpět na » 1. Bundesliga » Borussia Dortmund představí nového trenéra. Kdo klub od nové sezóny povede?

1. Bundesliga - Borussia Dortmund představí nového trenéra. Kdo klub od nové sezóny povede?

Borussia Dortmund představí nového trenéra. Kdo klub od nové sezóny povede? © sportbuzzer.de - Lucien Favre

1

Líbilo se

08.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Borussia Dortmund se chystá podle informací německé televizní stanice Sky Germany už tento týden oficiálně představit manažera, který klub převezme po Peteru Stögerovi. Vyvoleným by se pak měl stát švýcarský kouč OGC Nice Lucien Favre, jenž se již dohodl na smlouvě v Dortmundu.

Dortmund momentálně vede kouč Peter Stöger, jenž v průběhu letošní sezóny nahradil na tomto postu Petera Bosze, propuštěného po neuspokojivém startu Borussie do letošní sezóny.

Nicméně se neočekává, že Stöger povede klub i po letošní sezóně, ten se totiž podle Sky Germany již dohodl na příchodu Favreho, jenž by měl být již tento týden oficiálně přestaven novým trenérem slavného německého celku.

Favre má sice v Nice smlouvu ještě na příští sezónu, nicméně se neočekává, že ji dodrží a od nové sezóny by měl vést Dortmund, který by rád znovu zaútočil na ligový titul, jenž v posledních letech pravidelně sbírá Bayern Mnichov.

O tom, že na lavičce Dortmundu Stöger nezůstane, napověděl svým komentářem už záložník Sebastian Rode. „Předpokládáme to. Jsme si jisti tím, že v příští sezóně budeme mít nového trenéra,“ svěřil se Rode.

Dortmund v letošní sezóně dlouho bojoval o kvalifikaci do Ligy mistrů a momentálně se nachází na třetí příčce Bundesligy, tři body před pátým Bayerem Leverkusen. Dortmund si sice dělal zálusk na druhé místo Schalke 04, kvůli překvapivé prohře 2:1 s Mainzem ale o tuto šanci přišel.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka http://Sweetsex.top

Irmionna
Reklama
Reklama
Nejnovější články