Zpět na » 1. Bundesliga » Schalke oznámilo, že top talent spojovaný s Liverpoolem, Tottenhamem a Arsenalem odejde jako volný hráč

1. Bundesliga - Schalke oznámilo, že top talent spojovaný s Liverpoolem, Tottenhamem a Arsenalem odejde jako volný hráč

Schalke oznámilo, že top talent spojovaný s Liverpoolem, Tottenhamem a Arsenalem odejde jako volný hráč © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Max Meyer bude žádaným zbožím

1

Líbilo se

28.04. - VIDEO Schalke 04 potvrdilo, že dvaadvacetiletý záložník Max Meyer na konci sezóny opustí klub po vypršení své smlouvy jako volný hráč. Německý reprezentant je tak další oporou Schalke, která se v klubu nedohodla na nové smlouvě a může si vybírat z nabídek mezi Liverpoolem, Tottenhamem nebo Arsenalem.

Schalke 04 již brzy přijde bez náhrady o svůj další velký talent. Po Joelu Matipovi, Seadu Kolašinacovi a Leonu Goretzkovi opouští klub také německý reprezentační středopolař Max Meyer, jenž v Schalke 04 odmítl podepsat nový kontrakt.

„Max Meyer opustí v létě Schalke,“ oznámil ředitel Schalke Christian Heidel. „Vyrovnáváme se s touto situací velice profesionálně. Vše je vedeno ve velmi přátelském duchu.“

Heidel už na konci března oznámil, že jednání mezi Schalke 04 a Meyerem uvázal na mrtvém bodě, protože hráč neměl touhu pokračovat v rozhovorech.

Možným důvodem je zájem ze strany předních evropských klubů, Meyera totiž údajně sledují těžké váhy z anglické Premier League v čele s Liverpoolem, Tottenhamem a Arsenalem, jenž si měl Meyera vyhlédnout jako nástupce Santiho Cazorly.

Meyer navzdory svému nízkému věku působí v prvním týmu Schalke už od roku 2013 a dosud má na svém kontě téměř 200 odehraných zápasů. V roce 2014 debutoval v německé reprezentaci a byl součástí národního týmu, který v roce 2016 vybojoval stříbrnou medaili na Olympijských hrách.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bayern

NoIscoNoDisco

Smajlík 1 Rad bych ho u nas videl,spolecne s Goretzkou Smajlík 1

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články