Zpět na » 1. Bundesliga » Očekáváme, že nás Meyer opustí. Přetahují se o něj hlavně Arsenal a Liverpool, zní ze Schalke

1. Bundesliga - Očekáváme, že nás Meyer opustí. Přetahují se o něj hlavně Arsenal a Liverpool, zní ze Schalke

Očekáváme, že nás Meyer opustí. Přetahují se o něj hlavně Arsenal a Liverpool, zní ze Schalke © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Max Meyer bude žádaným zbožím

2

Líbilo se

30.03. - VIDEO Nejčastěji nastupuje na pozici ofenzivního záložníka. Je schopen ale zaskočit i na defenzivnějším postu ve středu zálohy. V létě se o něj porvou zejména anglické velkokluby. Max Meyer má namířeno pryč ze Schalke. Potvrdil to nyní i Christian Heidel, sportovní ředitel německého klubu. Největší zájem mají především Arsenal a Liverpool. Kdo Meyera nakonec uloví?

Ofenzivní záložník Schalke bude následovat kroky Leona Goretzky. Ten také na konci sezóny Schalke opustí. Má namířeno do Bayernu Mnichov, se kterým má podepsat na čtyřletý kontrakt. Tyto skutečnosti potvrdil i Christian Heidel, sportovní ředitel Schalke.

Arsenal a Liverpool patří ke klubům, které jsou s Meyerem spojovány nejčastěji. Do závodu o něj bude chtít z Anglie promluvit i Tottenham. Dvaadvacetiletý Němec bude žhavým zbožím. Po skončení sezóny navíc bude volným hráčem, takže si bude moci sám vybrat nejlepší cestu. Stejně jako Goretzka Meyer odmítl se Schalke podepsat novou smlouvu.

A vypadá to, že Schalke zkrátka není schopno Meyera přesvědčit, aby v klubu zůstal. Potvrdil to i Christian Heidel.

„V tuto chvíli můžeme a musíme očekávat, že Max náš klub v létě opustí. Všechno tomu nasvědčuje. Neexistuje žádná nabídka, která by od nás mohla přijít, aby byla v souladu s přáním Maxe. Žádná další konverzace o nové smlouvě neproběhne.“

V prvním týmu Schalke debutoval Max Meyer už ve svých sedmnácti letech. V Bundeslize si připsal už více než 140 startů a vstřelil 17 gólů. V této sezóně se ještě ani jednou neprosadil a nezaznamenal ani jednu gólovou přihrávku.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Martyx - 18.04. Odpovědět

Liverpoolu by se hodil nějakej ofenzivější středopolař kterej by dával super nahrávky našemu killer útoku. Smajlík 17

Martyx
F4BRE - 30.03. Odpovědět

Tady by měl Arsenal hodně zabojovat

F4BRE

Jestli chtějí budoucí náhradu za Ozila, tak určitě.

Tomguncz2
Reklama
Reklama
Nejnovější články