Zpět na » 1. Bundesliga » Metzelder - BVB stáhla svou nabídku

1. Bundesliga - Metzelder - BVB stáhla svou nabídku

0

Líbilo se

06.03. - Období, které reprezentant Christoph Metzelder strávil v Borussii Dortmund, skončí po sedmi letech po této sezóně. Klub z Vestfálska v pondělí oficiálně stáhl nabídku další smlouvy pro tohoto 26-letého obránce.

Předtím Metzelder a jeho agent Jörg Neubauer nechali uplynout lhůtu do 28.února, během které se měli vyjádřit k předložené nabídce. "Christophovi Metzelderovi jsme poskytli dostatek času k promyšlení naší velice dobré nabídky," řekl sportovní ředitel Michael Zorc, "měli jsme otevřené a férové rozhovory, musíme ale už teď s předstihem provést personální plánování pro příští sezónu."

Metzelder se k aktuálnímu vývoji nechtěl vyjádřit. Povídá se o jeho kontaktech v Itálii, hlavně s Interem Milán. Ăščastník mistrovství světa přišel do Dortmundu v roce 2000 za odstupní částku 150.000 Euro z týmu regionální ligy Preußen Münster. Jeho období v BVB provázela častá zranění. Například od března 2003 do prosince 2004 byl mimo hru kvůli poraněné achilovce.

A tak se v bundeslize dostal na hřiště ve 117 zápasech, ve kterých vstřelil dvě branky. V probíhajícím ročníku zasáhl do deseti utkání.

Borussia Dortmund bude tedy nyní shánět za Metzeldera náhradu. Tou nakonec určitě nebude mladý 23-letý Heiko Westermann z Arminie Bielefeld, o kterého měla BVB zájem. Do dřívější skvělé formy má totiž již nějaký čas hodně daleko.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články