Zpět na » 1. Bundesliga » Griezmann za 100 milionů eur do Bayernu? Popřemýšlíme o tom, připouští sportovní ředitel

1. Bundesliga - Griezmann za 100 milionů eur do Bayernu? Popřemýšlíme o tom, připouští sportovní ředitel

Griezmann za 100 milionů eur do Bayernu? Popřemýšlíme o tom, připouští sportovní ředitel © thesun.co.uk - Antoine Griezmann

1

Líbilo se

20.11. - Sportovní ředitel Bayernu Mnichov Hasan Salihamidžič připouští, že se jeho klub nechce vzdát francouzského útočníka Antoinea Griezmanna bez boje a popřemýšlí o možné nabídce pro Atlétiko Madrid. I kvůli návratu Diega Costy se všeobecně očekává, že Griezmann v jednom z příštích dvou přestupových oken Atlétiko opustí a svůj zájem už projevili například Barcelona a Manchester United.

Griezmann se od svého příchodu do Atlétika v roce 2014 zařadil mezi nejlepší útočníky současného světového fotbalu a možná i zájem předních evropských klubů se promítl na jeho letošních výkonech, když francouzský reprezentant dosud v La Lize vstřelil jen dvě branky.

Jeho čas na Wanda Metropolitano se tak zřejmě blíží ke svému konci, Griezmann byl již v létě blízko přestupu do Manchesteru United, který padl až kvůli přestupovému embargu Atlétika a na svoji šanci čeká také Bayern Mnichov.

Bavorský velkoklub se francouzskou hvězdu pokoušel podepsat již dvakrát, přestup se ale nikdy nepodařilo uskutečnit kvůli nesouhlasu technického ředitele Michaela Reschkeho, který je však nyní ve Stuttgartu a jeho nástupce Hasan Salihamidžič podpis nevylučuje.

Salihamidžič přiznal, že Bayern zřejmě zváží Griezmannův podpis, který by jej kvůli hráčově doložce ve smlouvě mohl vyjít až na 100 milionů eur. „Máme spoustu času o tom přemýšlet,“ připustil Salihamidžič.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bayern by mu seděl, jak se říká "jak prdel na hrnec" Smajlík 7 Smajlík 2
Tohle by mohlo skvěle fungovat, ale myslím si, že Bayern takovou částku nevysolí, byť si ho mohou naprosto v klidu dovolit, tak částka 100 milionů trochu odporuje politice Bayernu.
Ale spojení zajímavé a myslím si, že obě strany by byly maximálně spokojené.

Bolomsson85

S tou sumou to bude asi problém. Bayern dal nejvíce asi do 60mil.Euro, a tuto sumu asi neakceptuje. Jinak současný styl Bayernu by mu si myslím seděl, tak jak to ordinuje Jupp Heynckes. No každopádně, dnes se podíváme na Bayern vs. PSG

martinhamr
kuzma - 20.11. Odpovědět

Tak já doufám, že přestoupí do United za Pogbou. Smajlík 7

kuzma
Chytrej - 20.11. Odpovědět

Doufám, že skončí v Barceloně Smajlík 16

Chytrej
PsgFan - 20.11. Odpovědět

Ne,neskončí. Do bandy katalánců rozhodně chtít nebude.

PsgFan
Chytrej - 20.11. Odpovědět

To víš, že bude Smajlík 1 spíš se starej o Paříž, aby vám ten zrádce nezdrhnul Smajlík 2

Chytrej
PsgFan - 21.11. Odpovědět

To víš, že zdrhne. Jakmile Ronaldo skončí Messi už bude v troskách a číslem 1 bude právě on.

PsgFan
Reklama
Reklama
Nejnovější články