Zpět na » 1. Bundesliga » Další problémy Aubameyanga: Vedení Borussie Dortmund jej z disciplinárních důvodů vyřadilo z kádru

1. Bundesliga - Další problémy Aubameyanga: Vedení Borussie Dortmund jej z disciplinárních důvodů vyřadilo z kádru

Další problémy Aubameyanga: Vedení Borussie Dortmund jej z disciplinárních důvodů vyřadilo z kádru © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Aubameyang má problém

0

Líbilo se

17.11. - Není to poprvé, kdy je Pierre-Emerick Aubameyang potrestán za své chování. Vedení Borussie Dortmund na svém oficiálním twitterovém účtu oznámilo, že byl hvězdný útočník vyřazen z kádru. Přesný důvod suspendace dosud není znám, ale jedná se o prohřešek proti disciplíně. Jak dlouho bude Aubameyang postaven mimo tým? A blíží se snad jeho konec u BVB?

Minulý rok v listopadu byl také Pierre-Emerick Aubameyang vyřazen z mužstva Borussie Dortmund. Událo se to před zápasem Ligy mistrů proti Sportingu Lisabon. I přes zákaz Thomase Tuchela, který v té době vedl BVB, vyrazil Aubameyang krátce před utkáním na nákupy do Milána.

Teď je vyřazen z kádru také kvůli disciplinárním důvodům, jak německý klub uvedl na svém oficiálním twitterovém účtu. Aubameyang tak přijde minimálně o páteční utkání proti Stuttgartu.

„Aubameyang byl vyřazen z kádru z disciplinárních důvodů,“ píše se na twitteru BVB.

Klub zatím nenabídl konkrétnější vysvětlení, proč tak učinil. V německých médiích se spekuluje o tom, že by tento prohřešek měl souviset s nedávným Aubameyangovým výletem do Barcelony. K tomu došlo během reprezentační přestávky.

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 20.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Dortmund jde do sraček a krysy už opouštějí loď..

Wazz
Pure - 17.11. Odpovědět

Ten si robi dobre meno Smajlík 11

Pure
Reklama
Reklama
Nejnovější články