Zpět na » 1. Bundesliga » Varela se nechal přes zákaz tetovat a ve Frankfurtu skončil

1. Bundesliga - Varela se nechal přes zákaz tetovat a ve Frankfurtu skončil

Varela se nechal přes zákaz tetovat a ve Frankfurtu skončil © The Telegraph - Guillermo Varela

0

Líbilo se

26.05. - Kvůli tetování přišel uruguayský fotbalista Guillermo Varela o zbytek angažmá v Eintrachtu Frankfurt, s kterým měl v sobotu bojovat ve finále Německého poháru proti Borussii Dortmund.

Protože si navzdory zákazu trenéra Nika Kovače a doporučení lékaře nechal udělat tetování, kterému se mu následně zanítilo, vyřadil ho německý klub z kádru. Podle listu Bild dostal čtyřiadvacetiletý hráč také pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korun). Zároveň padla možnost, že by Eintracht prodloužil Varelovo hostování z Manchesteru United i na příští sezonu.

"Už jsme o tom přemýšleli, že by tu zůstal další rok. Ale teď je to samozřejmě pasé," uvedl člen představenstva Eintrachtu Fredi Bobic. "Takové chování je hrubá nedbalost a poškozuje celé mužstvo. Bohužel jsme museli přistoupit k takovýmto opatřením," dodal bývalý německý reprezentant.

Varela si vysloužil smlouvu s Manchesterem United vydařenými výkony na jihoamerickém mistrovství hráčů do 20 let v roce 2013, ale na Old Trafford se neprosadil. Do Frankfurtu přišel loni.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 26.05. Odpovědět

kurzové sázení,  velmi spolehlivé informace

http://timesen.blogspot.cz/

shermen - 26.05. Odpovědět

Jako jak zanitilo? Tak moc, ze kvuli tomu nemuze hrat? Nebo se Frankfurt citil ukrivdeny, ze nedodrzel jejich prikaz? Messi, Neymar, Ramos a spol maji taky tetovani a zadny postih je nezastihl...

shermen

Když má doporučeno od lékaře počkat jeden podělanej tejden s tetováním, protože hrozí riziko zanítění, se kterým hrát prostě nemůžeš, tak je fakt kokotina udělat si ho i na zákaz a doporučení od zaměstnavatele - chlebodárce před důležitým finálem. Hold jsou lidi, kterým tělo špatně přijímá tetování a znal rizika. Kdyby se mu nezanítilo a mohl hrát, tak to nejspíš přejdou, ale svojí tvrdohlavostí a sobeckostí se na tým vysral. NIKDO se nesmí myslet, že je víc než klub.

Bal-lack

A celkově je to kokot. Tetování potřebuje několik dnů speciální péči, třeba se nemá moc ukazovat na slunku, moc na něj nešmatat a tak. Já tetovanej nejsem, tak úplně přesně nevím. Ale většinou se právě kvůli těmhle důvodům tetuje mimo sezónu. A těch pár dnů mohl počkat. Obzvlášť když věděl o riziku zanítění. To je fakt hodně na pytel když se to zanítí. A je jedno kde to máš, ale hrát nemůžes, nebo by si neměl. Takže tě doktor ani do zápasu pustit nemůže. Já bych mu dal pokutu 2 měsíčních platů minimálně

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články