Zpět na » 1. Bundesliga » Aubameyang pojal oslavu gólu jako součást reklamní kampaně

1. Bundesliga - Aubameyang pojal oslavu gólu jako součást reklamní kampaně

Aubameyang pojal oslavu gólu jako součást reklamní kampaně © Scoopnest.com - Pierre-Emerick Aubameyang

0

Líbilo se

03.04. - Útočník Dortmundu Pierre-Emerick Aubameyang oslavil svůj gól v bundesligovém derby na hřišti Schalke, jež skončilo 1:1, v masce superhrdiny. Provokoval tím nejen domácí fanoušky, ale i svého zaměstnavatele, neboť maska byla součástí reklamní kampaně společnosti Nike. Sponzorem Borussie je oproti tomu konkurenční Puma.

Hvězdný útočník Aubameyang si nasadil celoobličejovou masku poté, co vstřelil v 53. minutě vedoucí gól Dortmundu. S maskou slavil výhry nad Schalke už dříve, například jako Batman či Spiderman, ale tentokrát se jednalo o součást reklamní kampaně Nike s názvem "Masked Finisher" (Maskovaný zakončovatel).

Sedmadvacetiletý rodák z Gabonu dostal za oslavy žlutou kartu a napomenutí mu zřejmě hrozí i od klubu. "Budeme s ním o tom zase mluvit. Potom už to pro něj bude trochu složitější," uvedl obchodní šéf Borussie Hans-Joachim Watzke.

Aubameyang se podobné propagace svého osobního sponzora dopustil podruhé během měsíce. Začátkem března si pro utkání s Leverkusenem nechal vystříhat typickou "fajfku" Nike a ještě si ji nabarvit na červeno.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

dortmund už nemá na výplaty tak si chudák musí přivydělat nějakou tou komercí no... kdo by taky do němečké řiti cpal prachy max nějakej pošahanej turek Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
sente - 03.04. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://dampero.blogspot.cz/

sente

Ze mu jsou zapotrebi takove picoviny.Vynikajici hrac,tak k cemu mu ty provokace jsou? Smajlík 15

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články