Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmundský záložník Götze má poruchy metabolismu

1. Bundesliga - Dortmundský záložník Götze má poruchy metabolismu

Dortmundský záložník Götze má poruchy metabolismu © bild.de - Mario Götze

0

Líbilo se

28.02. - Německý reprezentační záložník Mario Götze z Borussie Dortmund má poruchy metabolismu. Zjistila to komplexní vyšetření, která čtyřiadvacetiletý fotbalista podstoupil kvůli vleklým svalovým problémům. Jak dlouho bude Borussii chybět, není zatím jasné.

Götze, autor jediného gólu ve finále mistrovství světa proti Argentině v roce 2014 v Brazílii, se do Dortmundu vrátil loni v létě po třech letech v Bayernu Mnichov. Prožívá ale sezonu hrůzy. V bundeslize nastoupil do 11 zápasů a jen čtyři z nich dohrál do konce. Ve většině případů musel střídat.

"Vyšetření měla odhalit možné příčiny Mariových problémů a jsme rádi, že se zjistily. Kvůli poruchám metabolismu je nyní nezbytné, aby na nějaký čas přestal trénovat a věnoval se léčbě," uvedl klub v prohlášení. Mezi střelce se Götze v této sezoně zapsal jen jednou.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jeho je mi dost líto, takový talent a pak přijde tohle. Smajlík 13

FailManCZ

Začalo to všechno jeho přestupem do Bayernu. Kdyby nepřestoupil do Bayernu, jeho kariéra by jenom kvetla. Naletěl hold, Bayern ho chtěl jenom z důvodu, aby zničil svoji jedinou konkurenci. Oni si tu ligu prostě kupují.

petresterka
Srnek - 28.02. Odpovědět

Eště ukáže co v něm je, je furt mladej tak tady neblbněte

Srnek
Reklama
Reklama
Nejnovější články