Zpět na » 1. Bundesliga » Přestupem do Číny končí kariéra, říká Robben, který velké peníze odmítl

1. Bundesliga - Přestupem do Číny končí kariéra, říká Robben, který velké peníze odmítl

Přestupem do Číny končí kariéra, říká Robben, který velké peníze odmítl © sportsmole.co.uk - Arjen Robben se v první půli prosadit nedokázal.

1

Líbilo se

19.01. - Jestliže přijmete nabídku z Číny, vaše fotbalová kariéra je u konce. Alespoň to si myslí nizozemský středopolař Arjen Robben, který před pár dny podepsal s Bayernem Mnichov novou smlouvu a nabídku z Číny odmítl. Svým komentářem si zároveň trochu rýpnul do několika hvězd Premier League, jelikož ty velkým penězům neodolaly.

Carlos Tévez, Hulk, Jackson Martínez, Ramires, Ezequiel Lavezzi nebo Axel Witsel. Všichni tito výborní hráči v nedávné době odešli do čínské Super League.

Podobnou nabídku měl i nizozemský středopolař Arjen Robben. Ten je ale zcela jiného názoru než výše zmínění hráči. Přestupem do Číny podle Nizozemce končí fotbalistova kariéra. "V Bayernu prožívám vynikající období a hraji za jeden z nejlepších klubů na světě," začal Robben rozhovor pro Radio 538.

"Transfer do Číny je zcela něco jiného. V podstatě uznáváte, že vaše kariéra je u konce. Chci hrát na té nejvyšší úrovni a pokud možno co nejdéle," pokračuje Robben.

Bayern Muenchen Doha Training Camp - Day 6
Arjen Robben je v Bayernu spokojený. (zdroj: zimbio.com)

"Nerozumím hráčům, kteří mají 27 nebo 28 let a odejdou do Číny. Takoví hráči jsou na vrcholu kariéry. Ale takový přestup je zničí, každý hráč má jen jednu kariéru. Z části ale rozumím těm, kteří už mají po třicítce," pokračoval Robben, který dostal taktéž několik "šílených" nabídek.

"Aktuálně nabízejí několik šílených kontraktů. I já jsem měl několik nabídek. Peníze jsou tak bláznivé, že to přinejmenším musíte zvážit," dodal Robben.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mile překvapil. Zrovna u něj bych skrz věk a neustálá zranění si řekl že tam půjde něco vydělat aby mohl uživit rodinu Smajlík 3 . Řekl to suprově. Smajlík 1

Thiago_A

Lépe bych to neřekl, konečně rozumný názor... Smajlík 1

medvidek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články