Zpět na » 1. Bundesliga » Aachen na VfB bez Fiela

1. Bundesliga - Aachen na VfB bez Fiela

0

Líbilo se

30.03. - Alemannia Aachen se musí v boji o záchranu obejít bez Christiana Fiela. Bundesligový nováček nastoupí v sobotu ve Stuttgartu bez svého záložníka, ten se totiž potýká s následky svalového poranění a není ještě připraven vyběhnout do zápasu. Trenér Michael Frontzeck chce dát šanci dvěma amatérům.

"Jednoduše to ještě úplně nestačí", řekl 27-letý hráč na pátečním posledním tréninku v Aachenu. Ještě se necítí stoprocentně fit. Ĺ paněl, který v mládí šest let působil ve VfB, nastoupil v tomto ročníku ve 24 bundesligových utkáních. Podařilo se mu vstřelit dvě branky a další dvě připravit (průměr kickeru 3,92).

Do kádru nováčka se vracejí dva amatéři: na cestu do Ĺ vábska se chystají Abdul Ă–zgen a kapitán výběru do 23 let Tom Moosmayer.

V sobotu půjde Aachenu opět o další důležité body v boji o záchranu v nejvyšší soutěži. Tým trenéra Frontzecka sice momentálně drží v tabulce devátou příčku, ovšem odstup na šestnáctou Bochum činí jen šest bodů. Fotbalistům Alemannie určitě v současné době sebevědomí nechybí, hlavně když mají za sebou tři vítězství v řadě, naposledy nad Bielefeldem (2:0).

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články