Zpět na » 1. Bundesliga » Proč Guerreiro upřednostnil Dortmund před Barcelonou?

1. Bundesliga - Proč Guerreiro upřednostnil Dortmund před Barcelonou?

Proč Guerreiro upřednostnil Dortmund před Barcelonou? © zimbio.com - Raphael Guerreiro v dresu Dortmundu.

0

Líbilo se

08.11. - Portugalský záložník Raphaaeuml;l Guerreiro přiznal, že měl v létě nabídku od katalánského velkoklubu. Mistr Evropy z letošního roku se ale rozhodl pro angažmá v Borussii Dortmund. Jaký měl pro to důvod?

Raphaël Guerreiro měl v létě nabídku z Barcelony, portugalský záložník se ale nakonec rozhodl pro Borussii Dortmund a svého rozhodnutí nelituje.

"Bylo těžké říci Barceloně ne. Ale přišel okamžik, kdy jsem se musel rozhodnout a nabídka Dortmundu mě přesvědčila nejvíce," řekl středopolař pro Canal+.

"Chci hrát co nejvíce to jde a v Barceloně by to nejspíš nešlo. Potřebuju pravidelnou minutáž na to, abych se mohl rozvíjet a měl jsem to štěstí, že v Německu to jde opravdu skvěle," přiznal Guerreiro.

Borussia Dortmund v SC Freiburg - Bundesliga
Raphaël Guerreiro slaví gól. (zdroj: zimbio.com)

Do Německa přišel letos v létě za 12 milionů eur z francouzského Lorientu. Guerreiro ovšem potvrdil, že už loni mohl přestoupit k Pařížanům. "Loni jsem dostal nabídku od PSG, ale rozhodl jsem se zůstat. Potřeboval jsem co nejvíce času na hřišti, abych mohl být součástí portugalské reprezentace na ME."

Guerreiro tedy upřednostnil čas na hřišti před penězi a vyplatilo se, i díky němu Portugalci nakonec celé EURO ovládli. "Za zájem Barcelony a PSG jsem ale vděčný," dodal Portugalec.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články