Zpět na » 1. Bundesliga » Amatérské metody PSG připravily Aubameyanga o přestup

1. Bundesliga - Amatérské metody PSG připravily Aubameyanga o přestup

Amatérské metody PSG připravily Aubameyanga o přestup © spherasports.com - Pierre-Emerick Aubameyang

3

Líbilo se

25.09. - Útočník Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang mohl změnit dres, kdyby ve vedení Paris St. Germain nebyli amatéři. Tak nějak to zhruba shrnul reprezentant Gabonu, když vysvětloval důvody svého setrvání v kabině Signal Iduna Parku.

27letý rodák z francouzského Lavalu otevřeně pohovořil o podrobnostech toho, proč nakonec nevyšel jeho přestup do Paris SG. Vedení šestinásobného vítěze Ligue 1 se ho snažilo získat jako náhradu za odcházejícího Zlatana Ibrahimoviće.

„Jednání skončila hodně rychle. Ne proto, že bych nechtěl jít do PSG, ale proto, že oni dělali svoji práci špatně. PSG už se mě před pár lety pokoušel získat několikrát, ale od té doby se nezměnilo nic. Můj otec (jenž vykonává funkci agenta) málokdy zastavuje rozjetá vyjednávání,“ uvedl „Auba.

„Už jsem řekl, že tyto věci by nejprve měly jít přes mého otce a že PSG mělo nejprve hovořit s ním. Ale oni šli rovnou jednat s Borussií Dortmund. Pochopitelně klub případný přestup odmítl. Nabídka, kterou předložili, se jim zdála nízká.“

Ve francouzském klubu od roku 2013, kdy odešel Leonardo, nikdo oficiálně nezastává roli sportovního ředitele. Na to poukázal i útočník Dortmundu, který se domnívá, že by všechno dopadlo úplně jinak, kdyby byl na tuto pozici někdo speciálně určen. Pozici nyní provizorně zastává Olivier Letang.

„Možná. Dobře, jsem si jistý. Když má tým sportovního ředitele, vše je hned jasné. V tomto případě by bylo mnohem lepší, kdyby sportovního ředitele měli.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, spherasports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dobre ze ho nemaji a dobre ze Auba zustal v Dortmundu! Smajlík 6 Smajlík 7

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články