Zpět na » 1. Bundesliga » Dvě střely, dvě branky a další výhra Bayernu

1. Bundesliga - Dvě střely, dvě branky a další výhra Bayernu

Dvě střely, dvě branky a další výhra Bayernu © skysports.com - Robert Lewandowski

0

10.09. - REVIEW Bayern Mnichov za celé utkání proti Schalke vypálil dvakrát na branku, přesto dvakrát skóroval a opět získal tři body. Čtvrtou branku v sezóně zaznamenal Robert Lewandowski.

Schalke 04 0:2 (0:0) Bayern Mnichov

Branky: 81. Lewandowski, 90+2. Kimmich

Moc zajímavého jsme toho v pátečním utkání mezi Schalke a Bayernem Mnichov neviděli. Hosté sice byli aktivnější, ale na bránu pálili pouze dvakrát.

Obě střely ale skončily v síti a tak obhájce titulu zvítězil i podruhé. První šanci si ve 24. minutě vypracoval Robert Lewandowski, míč skončil vedle pravé tyče.

Na druhé straně přišel velký závar před Neuerem, obrana hostů ale odolala. Stejně tak jako po ráně Huntelaara, který na začátku druhého poločasu pálil s přispěním Neuera do horní tyče.

V 74. minutě měl největší šanci utkání Lewandowski, po centru Alaby ale míč do sítě dopravit nedokázal. Chuť si ale spravil o sedm minut později. Parádní přihrávkou ho nalezl Javi Martínez a polský útočník svou čtvrtou trefou v sezóně zajistil Bayernu další vítězství.

V samotném závěru Lewandowski přenechal míč střídajícímu Kimmichovi a ten s přehledem propálil Fährmanna. Bayern Mnichov tak zdolal Schalke 2:0 a s největší pravděpodobností si udrží vedení i po druhém kole.