Zpět na » 1. Bundesliga » Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu

1. Bundesliga - Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu

Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu © focus.de - Uli Hoeness

0

Líbilo se

09.08. - Bývalý mistr světa a Evropy Uli Hoeness, který byl v únoru propuštěn z vězení po odpykání trestu za daňové úniky, se bude opět ucházet o funkci prezidenta fotbalového Bayernu Mnichov. Nástupce Karla Hopfnera bude bavorský klub volit v listopadu.

Čtyřiašedesátiletý Hoeness začal pro klub pracovat v roce 1982 a jako prezident ho vedl od roku 2009. Během vlády někdejšího německého reprezentanta se klubu dařilo nejen na hřišti, ale i mimo něj, když se mimo jiné povedlo zněkolikanásobit zisky.

V březnu 2014 byl Hoeness odsouzen na tři a půl roku nepodmíněně za daňové úniky ve výši minimálně 28,5 milionu eur (770 milionů korun). V červnu téhož roku nastoupil do vězení. Od loňského ledna tam chodil už jen na noc, během dne pracoval v mládežnickém oddělení Bayernu a v únoru byl propuštěn.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Doufam ze se stane znovu prezidentem,to byde Bayern ekonomicky jeste silnejsi nez je.Teda pokud se Uli bude drzet te koncepce co predtim.Nemyslim tim ovsem jeho osobni aktivity ktere"trochu"prepiskl a doplatil na to.Ale pro Bayern byl velky prinos,a verim ze znovu bude. Smajlík 7 Smajlík 18

tomogara

ekonimicky silnejší?? však len skupujú dobrých hráčov z ostatných týmov nič viac...

elprezidente

a ostatni kluby delaji co!? Smajlík 4

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články