Zpět na » 1. Bundesliga » Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu

1. Bundesliga - Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu

Hoeness se nevzdává, bude opět ucházet o místo v čele Bayernu © focus.de - Uli Hoeness

0

Líbilo se

Včera 09:19 - Bývalý mistr světa a Evropy Uli Hoeness, který byl v únoru propuštěn z vězení po odpykání trestu za daňové úniky, se bude opět ucházet o funkci prezidenta fotbalového Bayernu Mnichov. Nástupce Karla Hopfnera bude bavorský klub volit v listopadu.

Čtyřiašedesátiletý Hoeness začal pro klub pracovat v roce 1982 a jako prezident ho vedl od roku 2009. Během vlády někdejšího německého reprezentanta se klubu dařilo nejen na hřišti, ale i mimo něj, když se mimo jiné povedlo zněkolikanásobit zisky.

V březnu 2014 byl Hoeness odsouzen na tři a půl roku nepodmíněně za daňové úniky ve výši minimálně 28,5 milionu eur (770 milionů korun). V červnu téhož roku nastoupil do vězení. Od loňského ledna tam chodil už jen na noc, během dne pracoval v mládežnickém oddělení Bayernu a v únoru byl propuštěn.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
tomogara - Včera 13:02 Odpovědět

Doufam ze se stane znovu prezidentem,to byde Bayern ekonomicky jeste silnejsi nez je.Teda pokud se Uli bude drzet te koncepce co predtim.Nemyslim tim ovsem jeho osobni aktivity ktere"trochu"prepiskl a doplatil na to.Ale pro Bayern byl velky prinos,a verim ze znovu bude. Smajlík 7 Smajlík 18

tomogara
elprezidente - Včera 18:47 Odpovědět

ekonimicky silnejší?? však len skupujú dobrých hráčov z ostatných týmov nič viac...

elprezidente
tomogara - Včera 21:33 Odpovědět

a ostatni kluby delaji co!? Smajlík 4

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články