Zpět na » 1. Bundesliga » Hakan Calhanoglu v hledáčku Arsenalu a United? Sám hráč chce zůstat v Bayeru Leverkusen

1. Bundesliga - Hakan Calhanoglu v hledáčku Arsenalu a United? Sám hráč chce zůstat v Bayeru Leverkusen

Hakan Calhanoglu v hledáčku Arsenalu a United? Sám hráč chce zůstat v Bayeru Leverkusen © espnfc.com - Hakan Calhanoglu

0

Líbilo se

29.07. - Turecký záložník Hakan Calhanoglu potvrdil, že chce i nadále nosit barvy německého klubu Bayer Leverkusen. Zároveň uvedl, že musí v následující sezóně podat daleko lepší výkony, pokud si chce udržet místo v základní sestavě, protože v Bayeru Leverkusen je na jeho postu velká konkurence.

Generální manažer Bayeru Leverkusen Jonas Boldt nedávno uvedl, že pokud by přišla zajímavá nabídka za tohoto záložníka, klub by ji určitě zvážil. Calhanoglu ale plánuje zůstat v Leverkusenu.

Pokud bych měl z klubu odejít, určitě bych byl smutný. Samozřejmě že ve fotbale se věci rychle mění, ale já mám ohledně odchodu jasno. Chci zůstat v Bayeru a opravdu neplánuji nikam odejít,“ řekl Calhanoglu.

Existují hned tři důvody, proč chci zde zůstat. Cítím se velmi spokojený v klubu i v prostředí, ve kterém hraji. Dále mám platnou smlouvu do roku 2019. Se spoluhráči mám velmi dobré vztahy a máme opravdu dobrý tým s velkou kvalitou a naším cílem je něčeho dosáhnout.

Měl jsem nedávno rozhovor s trenérem Rogerem Schmidtem a výsledkem je, že se ještě více těším na novou sezónu.

22letý fotbalista v loňské sezóně paběrkoval a v 31 zápasech vstřelil pouze 3 branky.

Můžu hrát mnohem lépe. Chci se vrátit ke hře, kterou jsem předváděl v první sezóně v Bayeru. Na mém místě je silná konkurence a tak musím ukázat daleko lepší výkony. Moc dobře to vím.

Musím hrát vyrovnaně. Mnoho kluků na mě na hřišti spoléhá a lidi chtějí vidět dobrý fotbal. Dříve jsem měl možná více sebevědomí. Já jsem ale přesvědčen, že jakmile se mi začne opět dařit, výkony půjdou nahoru.

O bývalého záložníka Hamburgeru SV mají mít zájem Manchtester United a Arsenal. Calhonoglu reprezentoval také Turecko na letošním EURO 2016.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články