Zpět na » 1. Bundesliga » Ancelotti na začátku přípravy přišel o Douglase Costu i Arjena Robbena

1. Bundesliga - Ancelotti na začátku přípravy přišel o Douglase Costu i Arjena Robbena

Ancelotti na začátku přípravy přišel o Douglase Costu i Arjena Robbena © thesportbible.com - Carlo Ancelotti

0

Líbilo se

21.07. - FC Bayern Mnichv vstoupil do předsezónní přípravy úspěšně poté, co porazil v přípravném utkání SV Lippstadt. Vítězství ale bylo vykoupeno hned dvěma zraněnými hráči. Po 36 minutách se při sprintu opětovně zranil ofenzivní křídlo Arjen Robben, který by měl chybět asi 6 týdnů. Dalším zraněným je ofenzivní křídlo Douglas Costa.

Je to zklamání, ale doufám, že bude na začátek sezóny připraven nastoupit,“ řekl ke zranění Robbena kouč Carlo Ancelotti.

Klub následně potvrdil šestitýdenní absenci holandského hráče. Ještě horší situace je ohledně brazilského ofenzivního záložníka Douglase Costy. Kvůli poranění stehenního svalu se počítá jeho absence na několik týdnů.

Kvůli zranění zmešká Douglas Costa jak o Olympijské hry v Riu, tak zbytek předsezónní přípravy. Bundesligový celek zranění Brazilce potvrdil na svém twitterovém účtu.

Douglas Costa bude mimo hru minimálně tři týdny kvůli svalovému zranění. Poté se bude moci zapojit do tréninku a dohnat fyzickou kondici.

Zdá se tak, že zkušený italský trenér se na začátku sezóny bude muset vypořádat s absencí dvou klíčových hráčů.

Jakub Drakan / thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 21.07. Odpovědět

V tuhle chvíli je Douglas Costa větší ztráta než Robben, u něj už je to totiž jen takovej bonus pro klub, když nastoupí.

Kadim
Raul555 - 21.07. Odpovědět

Ancelottiho smola Smajlík 10

Raul555
Reklama
Reklama
Nejnovější články