Zpět na » 1. Bundesliga » Werder Brémy získal obránce Niklase Moisandera ze Sampdorie Janov

1. Bundesliga - Werder Brémy získal obránce Niklase Moisandera ze Sampdorie Janov

Werder Brémy získal obránce Niklase Moisandera ze Sampdorie Janov © bild.de - Niklas Moisander

0

Líbilo se

Dnes 09:50 - Werder Brémy dokončil přestup finského reprezentačního obránce Niklase Moisandera z italské Sampdorie Janov. Bývalý hráč Ajaxu Amsterdam, Zwolle nebo Alkmaaru vyhrál v Nizozemsku celkem 3 ligové tituly a má na svém kontě i 51 startů za finskou reprezentaci. Do Brém přichází za nezveřejněnou částku.

Niklas je přesně tím hráčem, kterého jsme hledali. Má mnoho zkušeností, byl kapitánem národního týmu Finska a dlouho dobu působil v Ajaxu Amsterdam, kde patřil mezi přední hráče,“ řekl sportovní ředitel Werderu Brémy Frank Baumann.

30letý Moisander v loňské sezóně odehrál za Sampdorii Janov celkem 22 utkání. Poté ale ze základní sestavy vypadl kvůli zranění kotníku na konci sezóny. Na svou novou výzvu v Brémách se ale moc těší.

Mohu jen stěží popsat, jak jsem šťastný. Petri Pasanen mi během reprezentačních utkání mnohokrát vyprávěl, jak jsou Brémy skvělé. Je to krásné město s výborným klubem a báječnými fanoušky. Jsme opravdu nadšený. Doufám, že se stanu klíčovým hráčem a budu pro klub přínosný,“ řekl Moisander.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články