Zpět na » 1. Bundesliga » Mönchengladbach by rád udržel v týmu záložníka Dahouda

1. Bundesliga - Mönchengladbach by rád udržel v týmu záložníka Dahouda

Mönchengladbach by rád udržel v týmu záložníka Dahouda © espnfc.com - Mohmoud Dahoud

0

Líbilo se

09.07. - Borussia Mönchengladbach si je vědoma, že bude velmi těžké udržet v týmu pro příští sezónu Mahmouda Dahouda, který stále nepodepsal v klubu novou smlouvu. 20letý záložník má v německém klubu ještě dva roky platnou smlouvu, nicméně zájem o jeho služby mají kluby z Premier League a tak se předpokládá jeho odchod už v letošním přestupním termínu.

Borussia Mönchengladbach bude muset znova poskládat svou záložní řadu, protože už v létě přišla o Granita Xhaku, který se upsal Arsenalu. Nyní to vypadá na odchod dalšího středního záložníka. Dahoud prožil výbornou loňskou sezónu, ve které vstřelil 5 branek a připsal si i 9 asistencí.

Nejvíce je mladík narozený v Sýrii spojován s odchodem do Liverpoolu, kde o něj má mít velký zájem kouč Jürgen Klopp. Gladbach ale popřel, že by měl na stole oficiální nabídku od jakéhokoliv klubu. Doufá, že Dahoud v klubu zůstane, ačkoliv ve vedení dobře vědí, že udržet ho bude velmi obtížné.

Samozřejmě se snažíme s Dahoudem prodloužit smlouvu. Je o něj velký zájem a to je hlavní důvod, proč jsou vyjednávání velmi složitá,“ řekl sportovní ředitel Max Eberl.

Sám Dahoud ale potěšil fanoušky, když řekl, že by v klubu rád i nadále zůstal.

Myslím pouze na přítomnost. Kdo říká, že musím z Mönchengladbachu odejít?“ ptá se Dahoud.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články