Zpět na » 1. Bundesliga » Fanoušci Hamburgeru SV podepisují petici pro příchod útočníka Willa Grigga

1. Bundesliga - Fanoušci Hamburgeru SV podepisují petici pro příchod útočníka Willa Grigga

Fanoušci Hamburgeru SV podepisují petici pro příchod útočníka Willa Grigga © skysports.com - Will Grigg

0

Líbilo se

01.07. - Fanoušci německého přístavního fotbalového klubu začali psát petici za příchod reprezentanta Severního Irska Willa Grigga. 24letý Grigg v loňské sezóně v anglické League One vstřelil za Wigan celkem 25 branek. Byl také součástí reprezentace Severního Irska na letošním EURO 2016 ve Francii, ale nedostal se ani do jednoho soutěžního utkání.

Útočník získal popularitu během turnaje díky chorálu „Will Grigg on Fire“. Po příjezdu reprezentace Severního Irska do Belfastu po osmifinálové porážce od Walesu, čekalo na hráče přes 10 tisíc fanoušků, kteří oslavovali reprezentanty. Na to chtějí navázat také fanoušci Hamburgeru, kteří si přejí příchod útočníka do Německa.

Fanoušci proto udělali petice za příchod Grigga do Hamburgeru SV v tomto letním přestupovém termínu. Ve čtvrtek už petice čítala přes 6 500 podpisů. Hamburger v loňské sezóně skončil na 10. místě bundesligové tabulky.

Chceme tímto upoutat pozornost vedení HSV k příchodu reprezentant Severního Irska Willa Grigga do našeho klubu,“ stojí v prohlášení zakladatelů petice.

Petice tvrdí, že tržní hodnota Grigga se pohybuje okolo 1,5 milionů eur a dodává, že tento přestup by nejenže mohl vyřešit trápení v ofenzivě Hamburgeru, ale díky velké popularitě by klub vydělal také na suvenýrech a prodeji dresů.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články