Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg: Rodríguez ani Gustavo neodejdou zadarmo

1. Bundesliga - Wolfsburg: Rodríguez ani Gustavo neodejdou zadarmo

Wolfsburg: Rodríguez ani Gustavo neodejdou zadarmo © espnfc.com - Hráči VfL Wolfsburg

0

Líbilo se

26.06. - Ricardo Rodríguez a Luiz Gustavo podle německého celku VfL Wolsburg neodejdou z klubu za malé přestupní částky. 23letý Rodríguez a 28letý Gustavo mají ve svých smlouvách výkupní klauzule ve výši 25 milionů eur. V létě se nyní očekává, že oba klub opustí kvůli tomu, že Wolfsburg v nadcházející sezóně nebude hrát evropské poháry.

Švýcarský reprezentant je spojován s odchodem do Arsenalu a na začátku června se nechal slyšet, že v létě z klubu odejde. O Brazilce Luize Gustava má být naopak zájem z Číny.

Jsme připraveni jednat o odchodu obou hráčů. Jejich odchod nebude pro zájemce levný, právě naopak,“ uvedl sportovní ředitel VfL Wolfsburg Klaus Allofs.

Allofs opakovaně uvedl, že Rodríguez měl vedení klubu říci, „že svou budoucnost vidí někde jinde“. Upozornil ale na fakt, že klub ho prodá pouze v případě dobré nabídky.

Ještě je dost času, aby své rozhodnutí zvážil. Budeme s ním ale jednat o datu, do kdy se musí rozhodnout.

Německý deník Kicker přinesl informace o zájmu čínského klubu Guangzhou Evergrande o brazilského záložníka Luize Gustava. O situace okolo Gustava se ale Allofs odmítl vyjádřit.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články