Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund si cení Henricha Mchitarjana na 40 milionů eur. Uspěje United s druhou nabídkou?

1. Bundesliga - Dortmund si cení Henricha Mchitarjana na 40 milionů eur. Uspěje United s druhou nabídkou?

Dortmund si cení Henricha Mchitarjana na 40 milionů eur. Uspěje United s druhou nabídkou? © tageblatt.de - Henrich Mchitarjan

0

Líbilo se

24.06. - Ačkoliv v posledních dnech činovnicí vestfálského celku odmítali jakékoliv diskuse o prodeji arménského reprezentanta Henricha Mchitarjana, situace se v posledních hodinách výrazně změnila. Manchester United a další zájemci ale budou muset na stůl dát pořádný balík peněz. Cenu Mchitarjana měl Dortmund stanovit na 40 milionů eur.

27letý Mchitarjan má v Signal Iduna Parku platný kontrakt už jen na jednu sezónu a jeho agent Mino Raiola v posledních dnech prozradil, že sám hráč obdivuje anglický celek Manchester United.

Raiola dále potvrdil, že Manchester United poslal do Dortmundu nabídku ve výši 24 milionů eur, klub ale jejich nabídku smetl ze stolu.

Nyní ale podle informací z německých médií Dortmund přehodnotil svůj postoj a je ochotný naslouchat nabídkám začínajícím na 40 milionech eur. Kicker prozradil, že ve čtvrtek odpoledne United poslali do Dortmundu druhou nabídku. Její výše nebyla specifikována.

Dortmund již letos v létě vydělal na prodejích Ilkaye Gündogana do Manchesteru City a Matse Hummelse do Bayernu Mnichov celkem 60 milionů eur. Oba dva měli v Dortmundu platnou smlouvu do roku 2017.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

CHUDÁK TAIBI

12player

Ať se na to vyse*rou a za rok bude volný hráč. 40 Mega mi přijde hodně.

CantonaErik
Reklama
Reklama
Nejnovější články