Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg nechce prodat své hvězdy André Schürrleho a Juliana Draxlera

1. Bundesliga - Wolfsburg nechce prodat své hvězdy André Schürrleho a Juliana Draxlera

Wolfsburg nechce prodat své hvězdy André Schürrleho a Juliana Draxlera © espnfc.com - Julian Draxler a André Schürrle

0

Líbilo se

20.06. - Německý klub VfL Wolfsburg nemá v plánu se vzdát svých největších fotbalových talismanů, kterými jsou Julian Draxler a André Schürrle. Wolfsburg bude v nadcházející sezóně chybět v evropských pohárech, protože v letošní sezóně skončil až na 8. místě Bundesligy.

V kádru německého celku, který v letošní sezóně hrál čtvrtfinále Ligy mistrů, nastávají velké změny. Z 1. FC Köln přišel záložník Yannick Gerhardt. Ze sestupujícího Stuttgartu „Vlci“ vykoupili playmakera Daniela Didaviho a dále také přivedli talentovaného Josipa Brekala z Dinama Záhřeb.

Volkswagen Arénu už opustil stoper Naldo, kterému vypršela na konci sezóny smlouva, a zadarmo zamířil do FC Schalke. Dále se mluví o odchodu Ricarda Rodrígueze a Luize Gustava, kteří oba mají ve svých smlouvách výkupní klauzuli. Sportovní ředitel VfL Klaus Allofs potvrdil, že oba hráči by měli klub opustit. Naopak oznámil, že se Wolfsburg nechce vzdát Jualiana Draxlera a André Schürrleho.

Vždy pořádně promyslíme jakoukoliv nabídku, kterou dostaneme. To ale neplatí v případech Juliana Draxlera a André Schürrleho,“ uvedl Allofs.

O bývalého hráče Chelsea André Schürrleho mají mít zájem anglické celky Tottenham Hotspurs a FC Liverpool. V Německu zájem měla projevit Borussie Dortmund.

Podle německých médií mají mít o Juliana Draxlera zájem FC Arsenal a Manchester United, kteří mají chystat nabídku ve výši 60 milionů eur. Allofs se je ale jistý, že Draxler v klubu zůstane.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články