Zpět na » 1. Bundesliga » Borussia Dortmund očekává tento týden rozhodnutí od Henricha Mchitarjana

1. Bundesliga - Borussia Dortmund očekává tento týden rozhodnutí od Henricha Mchitarjana

Borussia Dortmund očekává tento týden rozhodnutí od Henricha Mchitarjana © espnfc.com - Henrich Mchitarjan

2

Líbilo se

14.06. - Podle sportovního ředitele Michaela Zorca by měl mít německý celek Borussia Dortmund do konce tohoto týdne jasno ohledně budoucnosti záložníka Henricha Mchitarjana. 27letý arménský reprezentant má v Dortmundu smlouvu pouze do konce nadcházející sezóny a podle jeho agenta to spíše vypadá, že v Dortmundu nepodepíše prodloužení smlouvy.

Podle britských deníků je právě Mchitarjan přestupním cílem číslo jedna londýnského Arsenalu, který o Mchitarjana svede bitvu s FC Chelsea a Manchesterem United.

Podle informací z Anglie jsou všechny tři kluby ochotni zaplatit za záložníka částku okolo 30 milionů eur. Jednalo by se tak už o třetí ztrátu klíčového hráče Borussie Dortmund, ze které už odešli Mats Hummels do Bayernu Mnichov a Ilkay Gündogan do Manchesteru City.

Bundesligový celek se ještě nerozhodl, zda hráče prodá nebo Mchitarjan z klubu odejde až na konci další sezóny zadarmo po vypršení kontraktu.

Budeme se o jeho budoucnosti rozhodovat tento týden,“ řekl Michael Zorc.

Dortmund sice ztratil dva své klíčové hráče, zároveň ale přivedl už pět nových tváří. Toto léto už přišli Marc Batra, Sebastian Rode, Emre More, Ousmane Dembele a Mikel Merino.

Zároveň se spekulace o příchodu levého obránce Raphaela Guerreira z francouzského Lorientu. Podle francouzských médií se už oba kluby domluvily na přestupní částce.


Více informací pro všechny fanoušky Borussie Dortmund najdete na FB stránkách Borussia Dortmund.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články