Zpět na » 1. Bundesliga » Rode dal přednost Dortmundu před Tottenhamem Hotspurs

1. Bundesliga - Rode dal přednost Dortmundu před Tottenhamem Hotspurs

Rode dal přednost Dortmundu před Tottenhamem Hotspurs © skysports.com - Sebastian Rode

0

Líbilo se

09.06. - Německý záložník Sebastian Rode prozradil, že se rozmýšlel o své budoucnosti mezi dvěma nabídkami. Nakonec si vybral čtyřletý kontrakt od Borussie Dortmund před kontraktem s anglickým celkem Tottenhamem Hotspurs.

25letý Rode v loňské sezóně za Bayern Mnichov odehrál celkem 17 utkání a stal se již čtvrtou posilou Dortmundu po příchodu Mikela Merina, Ousmane Dembeleho a Marca Batry.

Kouč Tottenhamu Mauricio Pochettino chtěl posílit záložní řadu svého celku, kde v poslední sezóně spoléhal zejména na Mousu Dembélého a Erica Diera. Dembélé má ale pozastavenu činnost na čtyři zápasy za nesportovní chování v zápase s FC Chelsea, které se odehrálo v dubnu.

Po rozhodnutí Rodeho bude tak muset šéf Spurs hledat posilu jinde. Rozhodnutí Rodeho pro Dortmund kvitoval kouč Borussie Thomas Tuchel. Na otázku, zda měl Rode nabídku od Spurs, záložník uvedl:

Ano, je to pravda. Velmi mě zaujala, ale rozhodl jsem se pro Dortmund, protože přestup sem byl pro mě srdeční záležitostí. Znám kouče Tuchela, protože mě vedl jako trenér mládeže v Mainzu, když jsem ještě hrál za Offenbacher Kickers.

Měl jsem s Tuchelem dlouhý a přesvědčivý rozhovor a proto jsem se rozhodl podepsat v Dortmundu.


Více informací pro všechny fanoušky Borussie Dortmund najdete na FB stránkách Borussia Dortmund.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články