Zpět na » 1. Bundesliga » Werder Brémy podepsaly nový kontrakt s mladíkem Johannesem Eggsteinem

1. Bundesliga - Werder Brémy podepsaly nový kontrakt s mladíkem Johannesem Eggsteinem

Werder Brémy podepsaly nový kontrakt s mladíkem Johannesem Eggsteinem © espnfc.com - Johannes Eggstein

0

Líbilo se

06.06. - Jeden z nejtalentovanějších hráčů akademie Werderu Brémy podepsal s německým klubem novou profesionální smlouvu a posune se do A-týmu. S Brémami podepsal tříletý kontrakt. 18letý Eggstein vstřelil v letošní sezóně za rezervu Brém ve 26 zápasech úctyhodných 33 branek. Zájem o talent přitom měli Bayern Mnichov i Bayer Leverkusen.

Eggstein byl vyhlášen po třetí za sebou nejlepším střelcem mládežnické Bundesligy a získal stříbrnou kopačku během loňského světového poháru fotbalistů do 17 v Chile. Zájem o něj měly přední celky Bundesligy, nicméně Eggstein spojil svou budoucnost s Werderem Brémy.

Werder je speciální klub a díky práci skvělé práci s mládeží mi nabízí velké možnosti se ve své kariéře zlepšovat,“ řekl Eggstein.

Chci se jako hráč zlepšovat krok za krokem a získat první zkušenosti s profesionálním fotbalem.

Johannes tak následuje svého 19letého bratra Maximiliána, který také v Brémách působí. S podpisem je spokojený i sportovní ředitel Werderu Brémy Frank Baumann.

Jsme velmi rádi, že se Johannes rozhodl zůstat ve Werderu. V posledních letech ukázal, že má obrovský talent. jeho výkony oslnily všechny trenéra v mládežnických výběrech."

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články