Zpět na » 1. Bundesliga » Reus: Nechtěl jsem riskovat, proto jsem se EURO 2016 vzdal

1. Bundesliga - Reus: Nechtěl jsem riskovat, proto jsem se EURO 2016 vzdal

Reus: Nechtěl jsem riskovat, proto jsem se EURO 2016 vzdal © ballball.com - Marco Reus

1

Líbilo se

05.06. - Marco Reus prozradil, že se blíží jeho návrat na trávníky po zranění přitahovacího svalu, kvůli kterému chybí v nominaci Německa na letošní EURO 2016. Reus potvrdil, že jeho zranění se zhoršilo během finálového utkání německého ligového poháru DFB Pokal, ve kterém Dortmund prohrál s Bayernem Mnichov po penaltovém rozstřelu.

27letý útočník se tak nestihl včas uzdravit na EURO 2016 a reprezentační trenér Joachim Löw ho radši nechal doma, aby si zranění opět neobnovil. Sám Reus se nyní soustředí na nadcházející sezónu 2016-2017 a slíbil, že se pokusí opět si vybojovat místo v reprezentaci Německa.

Bohužel jsem se zranil ve finálovém zápase DFB Pokal, ve kterém jsem utrpěl zranění přitahovacího svalu a jak jsem v zápase pokračoval, zranění se zhoršilo,“ řekl Reus.

Potom jsem se snažil uzdravit během 10 dnů v péči doktorů a být připraven na EURO 2016. Bohužel jsem se nestihl včas uzdravit a rekonvalescence trvá delší dobu.

Vzhledem k tomu, že mi lékaři nedoporučili start na EURO, společně s reprezentačním trenérem jsme se rozhodli, že nebudeme podstupovat zbytečné riziko a v zájmu týmu, reprezentace i mého zdraví do Francie neodcestuji.


Více informací pro všechny fanoušky Borussie Dortmund najdete na FB stránkách Borussia Dortmund.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ten chlapec ma strasnou smulu.Mohl byt mistrem sveta v 2014,zraneni mu vystavilo stopku.Ted znovu,ME je v cudu.Pritom jeden z absolutni spicky mezi nem.hraci. Smajlík 10 To je takovy nemecky Rosa.Skoda. Smajlík 19

tomogara

však je také Rosa jeho idol... nemusel kopírovat komplet vše :D

Vincent12
Reklama
Reklama
Nejnovější články