Zpět na » 1. Bundesliga » West Ham získal záložníka Borussie Mönchengladbach Havarda Nordveita

1. Bundesliga - West Ham získal záložníka Borussie Mönchengladbach Havarda Nordveita

West Ham získal záložníka Borussie Mönchengladbach Havarda Nordveita © skysports.com - Havard Nordveit

0

Líbilo se

19.05. - West Ham United se domluvil s německým klubem Borusií Mönchengladbach na přestupu norského záložníka Havarda Nordveita. Přestup bude uzavřen na začátku letošního přestupního období. Londýnský celek získá Norveita zadarmo, protože Norovi v Německu 1. července vyprší platná smlouva.

25letý Nordveit ve West Hamu United podepíše pětiletou smlouvu a vrátí se tak po šesti letech v Německu zpět do Anglie, kde působil v Arsenalu Londýn.

Vždy bylo mým snem hrát Premier League a teď k tomu budu mít velkou příležitost. Už se nemůžu dočkat prvního utkání,“ řekl Nordveit.

Tento klub je speciální, má osobitou atmosféru, týmového ducha a skvělé fanoušky. Budu tvrdě pracovat, abych mohl nastoupit do všech zápasů.

Jsem hráč, který může hrát na více postech. Jsem z Norska, takže je mi bližší hodně běhat, míč mít u nohy a nebát se skluzu.

Těším se, až budu moci ukázat, co umím. Doufám, že pomohu West Hamu vyhrát nějakou trofej.

Nordveit hrál v Gladbachu na pozici křídelního i středního záložníka a v Německu celkem nastoupil k 187 zápasům. Má na svém kontě také 28 reprezentačních startů za Norsko a svůj debut v reprezentaci si odbyl v roce 2011.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články