Zpět na » 1. Bundesliga » Hamburger SV získal Bobby Wooda z Union Berlin

1. Bundesliga - Hamburger SV získal Bobby Wooda z Union Berlin

Hamburger SV získal Bobby Wooda z Union Berlin © skysports.com - Bobby Wood

0

Líbilo se

17.05. - Americký reprezentant Boby Wood odchází z druholigového Union Berlin do Hamburgeru SV. 23letý fotbalista podepsal s bundesligovým celkem čtyřletou smlouvu a na severu Německa bude působit do června 2020.

Wood se narodil v Honolulu a za americkou reprezentaci nastoupil celkem k 16 utkáním a vstřelil 4 branky. V Německu hraje už devět let.

Do Německa přišel v roce 2007, kdy se upsal Mnichovu 1860. V 50 utkáních za Mnichov vstřelil celkem 3 zápasy. V loňské sezóně přišel do Unionu Berlin, odkud byl v létě poslán na hostování do Erzgebirge Aue, kde ve 30 utkáních vstřelil celkem 17 branek.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo dokončit tento přestup. Těšíme na tohoto mladého hráče plného potenciálu s mezinárodními zkušenostmi z reprezentačního týmu,“ řekl ředitel Hamburgeru SV Dietmar Beiersdorfer.

Od Hamburgeru SV se očekávalo, že bude opět bojovat o setrvání v Bundeslize. Nakonec ale klub z přístavního města skončil na 10. místě tabulky s pětibodovým náskokem před sestupem.

Každý ví, jak poslední dva roky byly pro Hamburger SV náročné. V této sezóně klub předváděl stabilnější výkony a pomalu klub stoupá vzhůru. Klub má obrovský potenciál. Chci mu pomoci na cestě se zlepšovat a jsem rád, že budu moci svou hráčskou kariéru rozvíjet v Hamburgeru,“ řekl Wood.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články