Zpět na » 1. Bundesliga » Stuttgart prodloužil smlouvy s Christianem Gentnerem a Daniel Ginczekem

1. Bundesliga - Stuttgart prodloužil smlouvy s Christianem Gentnerem a Daniel Ginczekem

Stuttgart prodloužil smlouvy s Christianem Gentnerem a Daniel Ginczekem © www.vfb.de - Christian Gentner a Daniel Ginczek

0

Líbilo se

14.05. - Kapitán VfB Stuttgart Christian Gentner a jeho spoluhráč Daniel Ginczek prodloužili smlouvy s německým celkem bojujícím o záchranu. Oba budou chtít Stuttgartu pomoci v boji v sobotním zápase na hřišti Wolfsburgu, který Stuttgart musí vyhrát. Zároveň ale musí doufat, že Eintracht Frankfurt v souběžně hranném zápase porazí Werder Brémy.

V případě, pokud by zápas mezi Frankfurtem a Brémami skončil remízou, musel by Stuttgart vyhrát ve Wolfsburgu o sedm a více branek, aby měl lepší skóre než Brémy. Pokud by se to Stuttgartu povedlo, čekala by je baráž o záchranu v Bundeslize s druholigovým Norimberkem.

Před rozhodujícím zápasem se ale oba hráči rozhodli v Mercedez Benz Aréně prodloužit smlouvy do roku 2019, Ginczek prodloužil smlouvu až do roku 2020. Stuttgart potvrdil, že obě smlouvy jsou platné i v případě sestupu do druhé ligové soutěžen.

30letý Gentner působí ve Stuttgartu už 9 let, vyhrál se švábským celkem titul v sezóně 2006/2007 a poté odešel do Wolfsburgu, ze kterého se v roce 2010 vrátil zpět do Stuttgartu.

25letý Ginczek přišel do Stuttgartu v roce 2014 z Norimberku, nicméně v letošní sezóně ho trápili zdravotní potíže, kvůli kterým zasáhl jen do 7 zápasů, ve kterých vstřelil 3 branky.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články