Zpět na » 1. Bundesliga » Mönchengladbach popřel nabídku Arsenalu za Granita Xhaku

1. Bundesliga - Mönchengladbach popřel nabídku Arsenalu za Granita Xhaku

Mönchengladbach popřel nabídku Arsenalu za Granita Xhaku © soccer.nbcsports.com - Granit Xhaka

0

Líbilo se

13.05. - Sportovní ředitel Borussie Mönchengladbach Max Eberl popřel spekulace, podle kterých měl Arsenal Londýn podat nabídku za záložníka Granita Xhaku. Ve středu německá média přinesly informaci, že londýnský celek poslal za švýcarského reprezentanta oficiální nabídku.

V rozhovoru pro uznávaný německý deník Kicker ale tyto spekulace vyvrátil sportovní ředitel Borussie Mönchengladbach Max Eberl, podle kterého do Gladbachu nepřišla žádná oficiální nabídka.

Neobdrželi jsme žádnou oficiální nabídku. O Granita Xhaku je samozřejmě ale velký zájem. Musíme počkat a vidíme, co se stane,“ řekl Eberl.

O Xhaku má mít zájem také FC Liverpool a všeobecně se počítá s tím, že Xhaka si v létě splní sen a to hrát v Premier League. Otázkou zůstává, kam nakonec přestoupí. Se švýcarskou reprezentací odjede v létě na EURO 2016 a rád by tam potvrdil dobrou formu z letošní sezóny.

Bylo by dobré, kdybych věděl, kde budu hrát ještě před EURO 2016. Asi by nebylo nejlepší, abych o klubových povinnostech přemýšlel na Mistrovství Evropy. Rád bych své rozhodnutí udělal co nejdříve se konci letošní sezóny.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články