Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg doufá v prodloužení smlouvy s obráncem Naldem

1. Bundesliga - Wolfsburg doufá v prodloužení smlouvy s obráncem Naldem

Wolfsburg doufá v prodloužení smlouvy s obráncem Naldem © espnfc.com - Naldo

0

Líbilo se

12.05. - Německý fotbalový klub VfL Wolfsburg věří, že s brazilským obráncem Naldem podepíše novou smlouvu. Stavající platný kontrakt totiž 33letému Brazilci v Volkswagen Aréně vyrpší na konci letošní sezóny. O dlouholetou oporu německé defenzivy má mít zájem anglický celek Manchester United.

Nicméně sportovní ředitel německého klubu Klaus Allofs si je jistý, že Brazilec v klubu podepíše nový kontrakt.

Jednání mezi klubem a hráče už proběhly. Věřím, že dojdeme k dohodě už během tohoto týdne. Nabídli jsme mu smlouvu na dva roky,“ řekl Allofs.

Pokud by Wolfsburg postoupil do evropských pohárů, smlouva by mu byla automaticky prodloužena až do roku 2017. Jenomže Wolfsburgu se na jaře nedařilo a propadl se tabulkou až do jejího středu.

Pro Wolfsburg, který v loňské sezóně skončil na druhém místě, je to velká rána. V letošní sezóně se může umístit nejlépe na 8. mistě bundesligové tabulky. K vylepšení jeho pozice nepomohla ani výhra na hřišti Hamburgeru SV.

Allofs i přesto věří, že bývalý hráč Werderu Brém, který má také německé občanství, zváží jejich nabídku a zůstane ve Wolfsburgu i v příštích sezónách.

Myslím si, že zůstat by bylo pro Nalda tím správným rozhodnutím. I v zápase v Hamburgu ukázal, jak je pro tým důležitým hráčem.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články