Zpět na » 1. Bundesliga » Julian Draxler možná přijde kvůli zranění o EURO 2016

1. Bundesliga - Julian Draxler možná přijde kvůli zranění o EURO 2016

Julian Draxler možná přijde kvůli zranění o EURO 2016 © beinsports.com - Julian Draxler

0

Líbilo se

18.04. - Útočník VfL Wolfsburg Julian Draxler možná nestihne letošní EURO 2016. V odvetném úterním utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid, totiž utrpěl zranění levého stehenního svalu. Wolfsburg po prohře 0:3 se s Ligou mistrů rozloučil ve čtvrtfinálové fázi.

22letý německý talent přišel do Wolfsburgu v létě z FC Schalke a ve čtvrtfinálové odvetě po půl hodině odkulhal ze stadiónu Santiago Bernabeu. Ve čtvrtek Wolfsburg oznámil, že se jedná o zranění, jehož rekonvalescence bude trvat delší dobu. Vypadá to, že v letošní sezóně si Draxler už za „Vlky“ nezahraje a je také nejistý jeho start za německé národní družstvo na EURO 2016.

Jsem zklamaný a je to opravdu škoda, že nemohu pomoci týmu dosáhnout na stanovené cíly v letošní sezóně,“ řekl Draxler.

Nyní budu dělat vše, co je v mých silách, abych se vrátil na hřiště, co nejdříve to půjde.

Trenér Wolfsburgu Dieter Hecking považuje absenci Draxlera jako velkou ránu pro tým. Doufá ale, že se Wolfsburg s jeho absencí vyrovná.

Je to hořká rána pro Juliana i pro Wolfsburg. Přejeme mu co nejrychlejší bezproblémové uzdravení a doufáme, že bude brzy fit. Teď se musíme soustředit na to, abychom jeho absenci plnohodnotně zastoupili. V záloze máme několik dobrých možností a věřím, že si poradíme,“ řekl Hecking.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Samá zranění bude vůbec na tom EURU někdo hrát???

Tomguncz
Reklama
Reklama
Nejnovější články