Zpět na » 1. Bundesliga » Schubert: Xhaka má větší cenu než je 30 milionů euro

1. Bundesliga - Schubert: Xhaka má větší cenu než je 30 milionů euro

Schubert: Xhaka má větší cenu než je 30 milionů euro © dailystar.co.uk - Granit Xhaka

0

Líbilo se

17.04. - Zájemci o záložníka Granita Xhaky hrajícího nyní za Borussie Mönchengladbach si budou muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Trenér německého celku prohlásil, že cena švýcarského reprezentanta je určitě přes 30 miliionů euro. Velký zájem má mít podle tisku londýnský Arsenal.

Kapitán Gladbachu již několikrát veřejně prohlásil, že ho láká Premier League. Trenér André Schubert ale prohlásil, že ani za 30 milionů euro jeho hvězda nikam neodejde.

Poslat fax s nabídkou 30 milionů euro za Granita Xhaku je mrhání časem,“ řekl Schubert.

Také sportovní ředitel Gladbachu Max Eberl očekává, že v letním přestupním termínu bude o Xhaku velký zájem, zároveň ale dodal, že žádnou oficiální nabídku za Švýcara nedostal.

V létě nás asi čeká velmi bouřlivé období. Víme o zájmu o našeho hráče z Anglie. Očekávám, že faxem nám bude odesláno hned několik nabídek za tuto hvězdu. V současné době ale z Anglie nepřišla žádná nabídka,“ řekl Eberl.

Mönchengladbach ztrácí na kvalifikaci do Ligy mistrů čtyři body a do konce sezóny zbývá odehrát už jenom čtyři zápasy.

Sám Eberl očekává, že jeho tým už to bude mít hodně těžké, aby si vybojoval místenku v Lize mistrů. Sám očekává, že i o další hráče jeho týmu bude v létě velký zájem.

Náš klub se stal pro ostatní velmi zajímavý. Prošli jsme fantastickým vývojem. Naším snem je samozřejmě hrát Ligu mistrů, ale na tyto sny bude velmi těžké letos dosáhnout.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

suhlasím s drakancz aj ked maju anglicke tými velke prachy nemyslím si že by boli všetci ochotní zaplatiť zanho 60mega...možno akurat tak City Smajlík 3 Smajlík 3

Blue_Lion

Nemyslím si Smajlík 5

Tomguncz

Xhaka vyssi cenu nez 30 mega nema.Ovsem B.Mönch.to dela chytre,ponevadz vi,ze angl.kluby muzou dat i premrstene penize.Tak proc je nezdimnout? Smajlík 2

tomogara

Je jasné, že na něm budou chtít vydělat, nicméně si myslím, že anglické kluby za něj velké sumy házet nebudou Smajlík 7

drakancz

To je mozne,ponevadz on zas takove vyjimecne kvality nema,aby za nej nekdo vysolil 50-60 mega.Je hodne naladovy,a to mnoho treneru odrazuje. Smajlík 1

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články