Zpět na » 1. Bundesliga » Vrátí se Guilavogui zpět do Atlética Madrid?

1. Bundesliga - Vrátí se Guilavogui zpět do Atlética Madrid?

Vrátí se Guilavogui zpět do Atlética Madrid? © voetbalrss.be - Josuha Guilavogui

0

Líbilo se

14.04. - Josuha Guilavogui je podle španělských médií v hledáčku Atlética Madrid. Záložník Wolfsburgu, který je jednou z hvězd německého celku, který se probojoval do čtvrtfinále Ligy mistrů, upoutal pozornost madridského celku díky skvělým výkonům v letošní sezóně. Guilavogui je ve Wolfsburgu na dvouletém hostování právě z Atlética Madrid.

Francouzský záložník se blýskl zejména v prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů ve Wolfsburgu proti Realu Madrid, který německý celek vyhrál překvapivě 2:0. Guilavogui je Wolfsburg na dvouletém hostování z Atlética Madrid, nicméně tým z Volkswagen Areny má na francouzského hráče opci.

Nemluvil jsem osobně s hráči Atlética. Hrají fotbal vlastním způsobem a my tady ve Wolfsburgu hrajeme taky jinak. Hrají takovým způsobem, jakým hrají. My se snažíme hrát produktivní fotbal založený na překvapení soupeře,“ řekl Guilavogui na otázku jeho návratu do Madridu.

Nemám žádnou zvláštní motivaci hrát, chci podávat ve Wolfsburgu ty nejlepší výkony. Uvidíme na konci sezóny, jestli o mě bude mít Wolfsburg zájem.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články