Zpět na » 1. Bundesliga » Hannover odvolal trenéra Thomase Schaafa

1. Bundesliga - Hannover odvolal trenéra Thomase Schaafa

Hannover odvolal trenéra Thomase Schaafa © haz.de - Thomas Schaaf

0

Líbilo se

06.04. - Hannover 96 potvrdil odvolání trenéra Thomase Schaafa z pozice hlavního kouče německého celku. Hannover letos s největší pravděpodobností sestoupí do 2. Bundesligy. Po 28 odehraných zápasech je totiž na posledním místě tabulky s 11 bodovou ztrátou na záchranu.

Na umístění v baráži o setrvání v Bundeslize Hannoveru chybí 10 bodů a po domácí porážce 0:3 od Hamburgeru SV klubové vedení sáhlo k dalšímu odvolání trenéra. Do konce letošního ročníku zbývá ještě odehrát šest zápasů.

Po sérii pěti porážek v řadě Hannover potvrdil odvolání trenéra Thomase Schaafa, který do týmu přišel v prosinci roku 2015 a v Hannoveru podepsal smlouvu na 18 měsíců. Odvolání Schaafa zdůvodnil ředitel klubu Martin Bader jako potřebu dodat týmu nový „impuls“.

Thomas odváděl v klubu svou práci velmi pečlivě a soustředěně. Sám společně s jeho týmem vyčerpali všechny možnosti k dosažení uspokojivých výsledků s naším klubem. Bohužel se to nepodařilo,“ řekl Bader.

Po desáté prohře v 11 zápasech jsme dospěli k závěru, že nechceme tuto sezónu ukončit dalšími prohrami a chceme do nové sezóny vstoupit s novým manažerem, který týmu dodá nový impuls.

Dočasným trenérem byl jmenován Daniel Stendel, který v Hannoveru vedl mládežnické mužstvo.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články