Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburgu došla trpělivost. Bendtnera vyřadil z tréninku a jedná o ukončení jeho smlouvy

1. Bundesliga - Wolfsburgu došla trpělivost. Bendtnera vyřadil z tréninku a jedná o ukončení jeho smlouvy

Wolfsburgu došla trpělivost. Bendtnera vyřadil z tréninku a jedná o ukončení jeho smlouvy © kicker.de - Nicklas Bendtner

0

Líbilo se

01.04. - Kontroverzní dánský útočník Nicklas Bendtner se podle všeho již nepředstaví v dresu Wolfsburgu, který bývalého hráče Arsenalu vyřadil z tréninku a nyní řeší jeho smluvní situaci. 28letý útočník v posledních týdnech trénoval individuálně a přestože má ve Wolfsburgu ještě roční smlouvu, klub jedná o jejím ukončení.

Wolfsburgu definitivně došla trpělivost s problémovým dánským útočníkem Nicklasem Bendtnerem, který už od začátku února neodehrál jediný zápas pod trenérem Dieterem Heckingem a další start si již zřejmě v dresu Vlků ani nepřipíše.

Bendtner má sice ve Wolfsburgu ještě roční kontrakt, ale sportovní ředitel klubu Klaus Allofs potvrdil, že se klub snaží tuto dohodu předčasně ukončit.

„Současná situace je neudržitelná pro všechny strany a není možné v ní dále pokračovat,“ sdělil Allofs pro oficiální stránky klubu. „Z tohoto důvodu jsme si ve středu znovu sedli s jeho agentem a jednali o nějakém řešení.“

Výsledkem těchto jednání bylo Bendtnerovo zproštění od všech tréninkových aktivit čtvrtfinalisty Ligy mistrů, kterého ve středu čeká důležitý zápas proti Realu Madrid a ohledně další budoucnosti bývalého útočníka Arsenalu by mělo být jasno během příštích několika dnů.

BendtnerBendtner se na sociální síti pochlubil, že jezdí v Mercedesu. (zdroj: express.co.uk)

Bendtner v letošní sezoně odehrál za Wolfsburg 13 ligových utkání a vstřelil dva góly, od svého příchodu z Emirates Stadium tak za Vlky nastoupil k celkem 47 zápasům.

Nicméně jeho působení ve Wolfsburgu bylo sužováno neustálými disciplinárními prohřešky, včetně varování ohledně Bendtnerovi kondice během loňského léta.

Zřejmě poslední kapkou do poháru trpělivosti Wolfsburgu byla Bendtnerova pokuta za pozdní příchod na trénink, kam navíc dánský reprezentant přijel ve voze značky Mercedes, přestože vzhledem ke smlouvě mohou hráči tohoto klubu jezdit jen ve vozech značky hlavního sponzora Volkswagenu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články