Zpět na » 1. Bundesliga » Djilobodji si za nesportovní gesto nezahraje tři zápasy, Brémy se odvolaly

1. Bundesliga - Djilobodji si za nesportovní gesto nezahraje tři zápasy, Brémy se odvolaly

Djilobodji si za nesportovní gesto nezahraje tři zápasy, Brémy se odvolaly © sport.de - Papy Djilobodji

0

Líbilo se

24.03. - Werder Brémy se odvolaly proti třízápasovému zákazu startu jeho fotbalisty Papy Djilabodji za nesportovní gesto naznačující „uříznutí hlavy“, které protihráče ukázal v sobotním zápase proti 1. FSV Mainz, který skončil remízou 1:1.

27letý fotbalista je v Brémách na hostování do konce sezóny z londýnské Chelsea a nesportovní gesto směřoval k protihráči Pablo de Blasisovi. Německý fotbalový svaz za toto gesto zastavil senegalského hráči činnost na tři zápasy. Nicméně Brémy se proti tomuto rozhodnutí rozhodly odvolat.

Německý fotbalový svaz doručil Werderu Brémy rozhodnutí o potrestání hráče Papy Djilobodji s pozastavením jeho činnosti na tři zápasy. Werder s tímto rozhodnutí nesouhlasí a rozhodl se proti němu odvolat,“ stojí na internetových stránkách Werderu Brémy.

Papy Djilobodji byl obviněn z nesportovního chování. Disciplinární komise učinila rozhodnutí v souladu se zákazem, který dostal v roce 2009 hráč Deniz Naki.

Bývalý fotbalista celku St. Pauli směřoval podobné gesto v roce 2009 směrem k fanouškům klubu Hansa Rostock, nicméně sportovní ředitel Werderu Brémy Thomas Eichin věří, že oba případy se od sebe liší.

„Máme za to, že rozhodnutí o zákazu na tři zápasy je nespravedlivé. Jsme přesvědčeni, že okolnosti a provinění našeho hráče jsem naprosto odlišné od případu Nakiho.

Djilabodji už v letošní sezóně dostal jedno zápasový trest za obdržení pěti žlutých karet.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články