Zpět na » 1. Bundesliga » Hráč Werderu Brémy Djilobodji ukázal protihráči gesto „uříznutí hlavy“

1. Bundesliga - Hráč Werderu Brémy Djilobodji ukázal protihráči gesto „uříznutí hlavy“

Hráč Werderu Brémy Djilobodji ukázal protihráči gesto „uříznutí hlavy“ © skysports.com - Papy Djilabodji

0

Líbilo se

21.03. - Papy Djilobodjiho čeká podle všeho herní pauza kvůli nesportovnímu gestu, které ukázal na soupeřova hráče v sobotním zápase mezi Werderem Brémy a 1. FSV Mainz. Senegalský fotbalista je v Brémách na hostování z londýnské Chelsea do konce letošní sezóny. V sobotním zápase ukázal na protihráče Pabla de Blasise gesto znamenají „uříznutí hlavy“.

Incident v zápase neviděl hlavní rozhodčí Manuel Graefe, nicméně německý disciplinární svaz se hodlá incidentem zabývat a hodlá ho prošetřit. Djilabodji kvůli tomuto zkratku s největší pravděpodobností zmešká následující ligové utkání proti Borussii Dortmund, které se odehraje 2. dubna.

Werder Brémy v letošní sezóně bojuje o setrvání v Bundeslize a po sobotní remíze 1:1 je na 14. místě a na 17. Eintracht Frankfurt má pouze jednobodový náskok.

Trenér Werderu Brémy Viktor Skripnik připustil, že Djilobodji je temperamentní povahy a očekává, že jeho gesto mu zastaví činnost na některé zápasy Bundesligy. Situaci také okomentoval sportovní ředitel Werderu Brémy Thomas Eichin.

Budu si muset s ním vážně promluvit, co to mělo znamenat a ať se to v budoucnu už neopakuje,“ řekl Eichin.

Djilobodji přišel do Chelsea v letním přestupním termínu, ale za londýnský celek odehrál pouze utkání proti Walsallu v Capital One Cupu. V lednu odešel do Brémy na hostování do konce sezóny.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články