Zpět na » 1. Bundesliga » Během zápasu Dortmund - Mainz zemřel na stadionu fanoušek na infarkt

1. Bundesliga - Během zápasu Dortmund - Mainz zemřel na stadionu fanoušek na infarkt

Během zápasu Dortmund - Mainz zemřel na stadionu fanoušek na infarkt © sportschau.de - Hráči Borussie Dortmund

0

Líbilo se

14.03. - Během nedělního zápasu mezi Dortmundem a Mainzem v hledišti stadiónu dostali dva fanoušci vestfálského celku srdeční infarkt. Dortmund po přesvědčivém výkonu zápas vyhrál 2:0 díky trefám Marca Reuse a Shinji Kagawy, nicméně atmosféra v hledišti Signal Iduna Parku byla ponurá kvůli tragickým událostem v hledišti.

Většina zápasu postrádala tu správnou atmosféru, jak jsou na ní hráči Dortmundu zvyklí. Dortmund následně informoval, že dva z fanoušků dostali během zápasu srdeční infarkt.

"Bohužel, jeden člověk následku srdečního infarktu zemřel. O druhém máme informace, že je ve stabilizovaném stavu. Naše myšlenky jsou nyní s rodinami obětí," je uvedeno na internetových stránkách Dortmundu.

Útočník Marco Reus po zápase uvedl, že hráči vnímali ponurou atmosféru na stadiónu, ale o tragédii se dozvěděli až po zápase.

"Hráči nevěděli nic o tom tragédii, která se stala na stadiónu. Byli jsme trochu naštvaní, že celý stadión byl potichu, protože jsme nevěděli, proč fanoušci nefandí," řekl Reus.

"Trenér nám ihned po závěrečném hvizdu řekl co se stalo. Reakce fanoušků je proto pochopitelná a zápas v té chvíli nebyl vůbec důležitý."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Fnatic - 15.03. Odpovědět

Smajlík 13

Fnatic
Reklama
Reklama
Nejnovější články